Α’ ΕΚΑΣΘ Ανδρών – 2022/2023

Βαθμολογία
Επόμενοι Αγώνες
Αποτελέσματα
Matrix
# Αγ Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 15 28 15 0 1182 952 230 1
2 15 28 13 2 1130 959 171 0.867
3 15 26 12 3 1132 926 206 0.8
4 15 25 10 5 987 911 76 0.667
5 15 24 9 6 1112 1060 52 0.6
6 15 22 7 8 940 955 -15 0.467
7 15 22 7 8 972 998 -26 0.467
8 14 21 7 7 909 938 -29 0.5
9 15 21 6 9 949 960 -11 0.4
10 15 21 6 9 993 1023 -30 0.4
11 15 21 6 9 974 1004 -30 0.4
12 15 20 5 10 954 1023 -69 0.333
13 15 20 5 10 828 962 -134 0.333
14 15 19 4 11 934 995 -61 0.267
15 15 15 0 15 725 1055 -330 0
4 Feb 2023
ΔΑΚ Λαγυνών | 04/02/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
-
- -
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
-
6 Feb 2023
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 06/02/2023 20:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
-
- -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
-
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 06/02/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
-
- -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
-
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 06/02/2023 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
-
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
-
Β.Α.Ο. | 06/02/2023 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
-
- -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
-
ΔΑΚ Πανοράματος | 06/02/2023 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
-
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 06/02/2023 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
-
- -
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
-
30 Jan 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 30/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
80
80 82
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
82
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 30/01/2023 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
88
88 64
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 30/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
69
69 57
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
57
ΔΑΚ Τριανδρίας | 30/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
76
76 63
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
63
Φρυγανιώτη | 30/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
78
78 83
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
83
ΔΑΚ Θέρμης | 30/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
68
68 60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
60
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 30/01/2023 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
63
63 57
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
57
27 Jan 2023
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 27/01/2023 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
69
69 85
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
85
23 Jan 2023
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 23/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
50
50 61
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
61
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 23/01/2023 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
78
78 59
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
ΔΑΚ Θέρμης | 23/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
55
55 46
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
46
ΔΑΚ Πανοράματος | 23/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
77
77 84
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
84
Φρυγανιώτη | 23/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
62
62 80
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
80
ΔΑΚ Τριανδρίας | 23/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
58
58 60
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
60
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 23/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
56
56 50
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
50
20 Jan 2023
ΔΑΚ Λαγυνών | 20/01/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
70
70 83
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
83
16 Jan 2023
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 16/01/2023 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
64
64 79
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
79
ΔΑΚ Λαγυνών | 16/01/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
86
86 76
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
76
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 16/01/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
56
56 65
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
65
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 16/01/2023 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
52
52 43
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
43
Β.Α.Ο. | 16/01/2023 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
48
48 62
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
62
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 16/01/2023 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
78
78 49
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
49
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 16/01/2023 20:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
76
76 63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
63
9 Jan 2023
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 09/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
61
61 56
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
ΔΑΚ Λαγυνών | 09/01/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
74
74 53
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
53
ΔΑΚ Θέρμης | 09/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
67
67 80
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
80
ΔΑΚ Πανοράματος | 09/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
72
72 62
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
62
Φρυγανιώτη | 09/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
82
82 55
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
55
ΔΑΚ Τριανδρίας | 09/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
58
58 54
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 09/01/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
71
71 79
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
79
5 Jan 2023
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 05/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
74
74 47
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
47
ΔΑΚ Θέρμης | 05/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
80
80 49
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
49
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
82
82 71
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71
Φρυγανιώτη | 05/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
59
59 49
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
49
ΔΑΚ Τριανδρίας | 05/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
81
81 68
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
68
19 Dec 2022
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/12/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
69
69 60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
60
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 19/12/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
59 48
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
48
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 19/12/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
70
70 57
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
57
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/12/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
59 58
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
58
Β.Α.Ο. | 19/12/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
54
54 72
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
72
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 19/12/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
63
63 83
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
83
5 Dec 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/12/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 73
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
73
Β.Α.Ο. | 05/12/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
53
53 75
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
75
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 05/12/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
66
66 74
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
74
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 05/12/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
66
66 80
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
80
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 05/12/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
68
68 62
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
62
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 05/12/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
62
62 42
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
42
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 05/12/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
77
77 65
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
65
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 05/12/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
75
75 64
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
64
28 Nov 2022
ΔΑΚ Λαγυνών | 28/11/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
81
81 54
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 28/11/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
83
83 33
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
33
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 28/11/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
65
65 70
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
70
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/11/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
64
64 61
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
61
Φρυγανιώτη | 28/11/2022 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
70
70 79
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
79
ΔΑΚ Τριανδρίας | 28/11/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
56
56 45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
45
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 28/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
68
68 71
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
71
21 Nov 2022
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 21/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
53
53 71
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
71
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 21/11/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
67
67 79
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
79
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 21/11/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
58
58 60
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
60
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/11/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
94
94 79
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
79
Β.Α.Ο. | 21/11/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
56
56 64
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
64
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 21/11/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
71
71 81
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
81
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 21/11/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
79
79 60
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
60
14 Nov 2022
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 14/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
74
74 75
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
75
ΔΑΚ Λαγυνών | 14/11/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
76
76 67
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
67
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 14/11/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
82
82 89
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
89
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 14/11/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
65
65 53
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/11/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
63
63 51
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
51
ΔΑΚ Θέρμης | 14/11/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
84
84 56
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
56
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/11/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
46
46 47
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
47
7 Nov 2022
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 07/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
62
62 63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
63
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 07/11/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
83
83 82
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
82
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 07/11/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
70
70 60
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
60
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 07/11/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
59 56
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
56
ΔΑΚ Πανοράματος | 07/11/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
75
75 57
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
57
Β.Α.Ο. | 07/11/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
58
58 73
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
73
ΔΑΚ Τριανδρίας | 07/11/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
78
78 61
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
61
24 Oct 2022
ΔΑΚ Λαγυνών | 24/10/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
80
80 48
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
48
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 24/10/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
73
73 88
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
88
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 24/10/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
59
59 69
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
69
Β.Α.Ο. | 24/10/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
24
24 63
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
ΔΑΚ Θέρμης | 24/10/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
69
69 60
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
60
ΔΑΚ Πανοράματος | 24/10/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
48
48 69
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
69
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 24/10/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
57
57 59
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
17 Oct 2022
ΔΑΚ Τριανδρίας | 17/10/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
70
70 72
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
72
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 17/10/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
56
56 64
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
64
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 17/10/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
65
65 58
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
58
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 17/10/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
77
77 40
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
40
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 17/10/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
81
81 67
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
67
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/10/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 88
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
88
Φρυγανιώτη | 17/10/2022 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
56
56 75
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
75
10 Oct 2022
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 10/10/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
61
61 59
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
59
ΔΑΚ Λαγυνών | 10/10/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
70
70 39
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
39
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 10/10/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
68
68 57
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
57
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/10/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
55
55 80
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
80
Β.Α.Ο. | 10/10/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
57
57 70
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
70
ΔΑΚ Πανοράματος | 10/10/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
68 75
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
75
ΔΑΚ Θέρμης | 10/10/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
66
66 54
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
54
3 Oct 2022
03/10/2022 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
71
71 61
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
61
ΔΑΚ Τριανδρίας | 03/10/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
61
61 78
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
78
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 03/10/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
69
69 77
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
77
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 03/10/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
78
78 46
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
46
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/10/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
67
67 52
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
52
ΔΑΚ Θέρμης | 03/10/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
72
72 65
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
65
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 03/10/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
56 59
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
26 Sep 2022
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 26/09/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
73
73 86
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
86
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 26/09/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
64
64 49
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
49
Β.Α.Ο. | 26/09/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
46
46 50
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
50
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 26/09/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
68
68 63
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
63
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 26/09/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
79
79 62
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
62
ΔΑΚ Λαγυνών | 26/09/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
91
91 48
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
48
ΔΑΚ Πανοράματος | 26/09/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
58 83
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
83
Πλήρης προβολή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Π.
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓ.
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
ΠΡΩΤ. ΠΑΝΟΡ.
ΕΑΚ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
ΕΑΑΟ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΣΤ. ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ
BAO
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
67–80
83–82
78–59
73–88
77–65
79–60
55–80
64–79
74–75
65–58
58–83
88–64
70–57
70–79
78–46
2 ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
67–80
86–76
72–65
69–85
84–56
66–54
71–81
55–46
73–86
68–60
66–80
66–88
80–49
69–60
58–73
3 ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
83–82
86–76
58–60
74–53
70–39
91–48
80–82
70–83
76–67
50–61
63–83
81–54
80–48
71–61
53–75
4 ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
78–59
72–65
58–60
82–89
59–48
68–62
57–59
64–49
63–57
68–71
59–56
68–75
78–49
59–49
77–40
5 ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
73–88
69–85
74–53
82–89
61–78
77–84
66–74
70–60
76–63
75–64
94–79
56–64
79–62
78–83
83–33
6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
77–65
84–56
70–39
59–48
61–78
48–69
58–60
81–68
70–72
68–63
76–63
58–54
56–45
78–61
48–62
7 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
79–60
66–54
91–48
80–82
68–62
77–84
48–69
72–62
64–61
67–52
56–65
82–71
46–47
56–75
54–72
8 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
55–80
71–81
70–83
57–59
66–74
58–60
72–62
81–67
69–60
65–70
75–57
69–77
52–43
63–51
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
64–79
55–46
76–67
64–49
63–57
70–60
81–68
64–61
81–67
67–79
59–69
56–59
61–56
62–42
57–70
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
74–75
73–86
68–60
50–61
68–71
76–63
70–72
67–52
69–60
67–79
71–79
66–73
62–63
61–59
74–47
11 ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
65–58
66–80
63–83
59–56
75–64
68–63
76–63
56–65
65–70
59–69
71–79
65–53
68–57
62–80
56–64
12 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58–83
88–64
66–88
81–54
68–75
94–79
58–54
82–71
75–57
56–59
66–73
65–53
56–50
59–58
24–63
13 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
70–57
80–49
80–48
78–49
56–64
56–45
46–47
69–77
61–56
62–63
68–57
56–50
53–71
46–50
69–57
14 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
70–79
69–60
71–61
59–49
79–62
78–83
78–61
56–75
52–43
62–42
61–59
62–80
59–58
53–71
82–55
15 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
78–46
58–73
53–75
77–40
83–33
48–62
54–72
63–51
57–70
74–47
56–64
24–63
46–50
69–57
82–55