Προκριματικός όμιλος

Α' ΕΚΑΣΘ Ανδρών - 2022/2023

Προκριματικός όμιλος
# Αγ Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 15 28 15 0 1182 952 230 1
2 15 28 13 2 1130 959 171 0.867
3 15 26 12 3 1132 926 206 0.8
4 15 25 10 5 987 911 76 0.667
5 15 24 9 6 1112 1060 52 0.6
6 15 22 7 8 940 955 -15 0.467
7 15 22 7 8 972 998 -26 0.467
8 14 21 7 7 909 938 -29 0.5
9 15 21 6 9 949 960 -11 0.4
10 15 21 6 9 993 1023 -30 0.4
11 15 21 6 9 974 1004 -30 0.4
12 15 20 5 10 954 1023 -69 0.333
13 15 20 5 10 828 962 -134 0.333
14 15 19 4 11 934 995 -61 0.267
15 15 15 0 15 725 1055 -330 0
Αγωνιστική: 1
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 26/09/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
73
73 86
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
86
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 26/09/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
64
64 49
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
49
ΔΑΚ Πανοράματος | 26/09/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
58 83
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
83
Β.Α.Ο. | 26/09/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
46
46 50
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
50
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 26/09/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
68
68 63
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
63
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 26/09/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
79
79 62
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
62
ΔΑΚ Λαγυνών | 26/09/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
91
91 48
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
48
Αγωνιστική: 2
ΔΑΚ Θέρμης | 03/10/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
72
72 65
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
65
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 03/10/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
56 59
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 03/10/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
78
78 46
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
46
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 03/10/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
69
69 77
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
77
ΔΑΚ Τριανδρίας | 03/10/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
61
61 78
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
78
03/10/2022 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
71
71 61
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
61
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/10/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
67
67 52
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
52
Αγωνιστική: 3
ΔΑΚ Θέρμης | 10/10/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
66
66 54
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
54
ΔΑΚ Πανοράματος | 10/10/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
68 75
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
75
Β.Α.Ο. | 10/10/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
57
57 70
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
70
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/10/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
55
55 80
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
80
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 10/10/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
68
68 57
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
57
ΔΑΚ Λαγυνών | 10/10/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
70
70 39
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
39
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 10/10/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
61
61 59
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
59
Αγωνιστική: 4
Φρυγανιώτη | 17/10/2022 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
56
56 75
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
75
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/10/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 88
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
88
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 17/10/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
81
81 67
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
67
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 17/10/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
77
77 40
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
40
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 17/10/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
65
65 58
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
58
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 17/10/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
56
56 64
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
64
ΔΑΚ Τριανδρίας | 17/10/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
70
70 72
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
72
Αγωνιστική: 5
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 24/10/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
57
57 59
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
ΔΑΚ Πανοράματος | 24/10/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
48
48 69
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
69
ΔΑΚ Θέρμης | 24/10/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
69
69 60
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
60
Β.Α.Ο. | 24/10/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
24
24 63
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 24/10/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
59
59 69
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
69
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 24/10/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
73
73 88
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
88
ΔΑΚ Λαγυνών | 24/10/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
80
80 48
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
48
Αγωνιστική: 6
ΔΑΚ Τριανδρίας | 07/11/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
78
78 61
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
61
Β.Α.Ο. | 07/11/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
58
58 73
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
73
ΔΑΚ Πανοράματος | 07/11/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
75
75 57
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
57
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 07/11/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
59 56
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
56
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 07/11/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
70
70 60
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
60
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 07/11/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
83
83 82
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
82
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 07/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
62
62 63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
63
Αγωνιστική: 7
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/11/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
46
46 47
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
47
ΔΑΚ Θέρμης | 14/11/2022 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
84
84 56
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
56
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/11/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
63
63 51
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
51
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 14/11/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
65
65 53
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 14/11/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
82
82 89
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
89
ΔΑΚ Λαγυνών | 14/11/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
76
76 67
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
67
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 14/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
74
74 75
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
75
Αγωνιστική: 8
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 21/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
53
53 71
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
71
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 21/11/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
79
79 60
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
60
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 21/11/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
71
71 81
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
81
Β.Α.Ο. | 21/11/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
56
56 64
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
64
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/11/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
94
94 79
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
79
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 21/11/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
58
58 60
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
60
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 21/11/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
67
67 79
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
79
Αγωνιστική: 9
ΔΑΚ Τριανδρίας | 28/11/2022 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
56
56 45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
45
Φρυγανιώτη | 28/11/2022 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
70
70 79
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
79
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/11/2022 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
64
64 61
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
61
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 28/11/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
65
65 70
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
70
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 28/11/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
83
83 33
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
33
ΔΑΚ Λαγυνών | 28/11/2022 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
81
81 54
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 28/11/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
68
68 71
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
71
Αγωνιστική: 10
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 05/12/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
77
77 65
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
65
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 05/12/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
62
62 42
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
42
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 05/12/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
68
68 62
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
62
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 05/12/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
66
66 80
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
80
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 05/12/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
66
66 74
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
74
Β.Α.Ο. | 05/12/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
53
53 75
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
75
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/12/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 73
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
73
Αγωνιστική: 11
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 05/12/2022 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
75
75 64
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
64
ΔΑΚ Τριανδρίας | 05/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
81
81 68
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
68
Φρυγανιώτη | 05/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
59
59 49
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
49
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
82
82 71
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71
ΔΑΚ Θέρμης | 05/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
80
80 49
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
49
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 05/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
74
74 47
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
47
ΔΑΚ Λαγυνών | 20/01/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
70
70 83
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
83
Αγωνιστική: 12
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 19/12/2022 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
70
70 57
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
57
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 19/12/2022 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
59 48
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
48
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/12/2022 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
59 58
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
58
Β.Α.Ο. | 19/12/2022 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
54
54 72
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
72
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 19/12/2022 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
63
63 83
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
83
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/12/2022 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
69
69 60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
60
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 27/01/2023 21:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
69
69 85
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
85
Αγωνιστική: 13
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 09/01/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
71
71 79
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
79
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 09/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
61
61 56
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
ΔΑΚ Τριανδρίας | 09/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
58
58 54
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
Φρυγανιώτη | 09/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
82
82 55
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
55
ΔΑΚ Πανοράματος | 09/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
72
72 62
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
62
ΔΑΚ Θέρμης | 09/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
67
67 80
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
80
ΔΑΚ Λαγυνών | 09/01/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
74
74 53
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
53
Αγωνιστική: 14
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 16/01/2023 20:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
76
76 63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
63
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 16/01/2023 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
64
64 79
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
79
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 16/01/2023 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
78
78 49
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
49
Β.Α.Ο. | 16/01/2023 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
48
48 62
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
62
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 16/01/2023 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
52
52 43
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
43
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 16/01/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
56
56 65
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
65
ΔΑΚ Λαγυνών | 16/01/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
86
86 76
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
76
Αγωνιστική: 15
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 23/01/2023 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
78
78 59
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
59
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 23/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
56
56 50
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
50
ΔΑΚ Τριανδρίας | 23/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
58
58 60
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
60
Φρυγανιώτη | 23/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
62
62 80
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
80
ΔΑΚ Πανοράματος | 23/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
77
77 84
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
84
ΔΑΚ Θέρμης | 23/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
55
55 46
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
46
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 23/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
50
50 61
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
61
Αγωνιστική: 16
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 30/01/2023 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
63
63 57
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
57
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 30/01/2023 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
88
88 64
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 30/01/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
69
69 57
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
57
ΔΑΚ Τριανδρίας | 30/01/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
76
76 63
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
63
Φρυγανιώτη | 30/01/2023 21:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
78
78 83
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
83
ΔΑΚ Πανοράματος | 30/01/2023 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
80
80 82
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
82
ΔΑΚ Θέρμης | 30/01/2023 21:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
68
68 60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
60
Αγωνιστική: 17
ΔΑΚ Λαγυνών | 04/02/2023 21:00
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.
-
- -
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΣ
-
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 06/02/2023 20:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
-
- -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
-
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 06/02/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
-
- -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
-
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 06/02/2023 21:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
-
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
-
Β.Α.Ο. | 06/02/2023 21:00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
-
- -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
-
ΔΑΚ Πανοράματος | 06/02/2023 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
-
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 06/02/2023 21:00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
-
- -
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
-