Α2 Γυναικών 2021-2022

Βαθμολογία
Αποτελέσματα
Matrix
# Ομάδα played pts Ν Η sf sa sd ΠΝ
1 17 33 16 1 1210 720 490 0.941
2 17 32 15 2 1239 860 379 0.882
3 17 30 13 4 1034 885 149 0.765
4 17 27 10 7 958 895 63 0.588
5 18 27 9 9 1046 999 47 0.5
6 17 24 7 10 1048 995 53 0.412
7 17 24 7 10 974 948 26 0.412
8 17 22 5 12 856 1061 -205 0.294
9 17 21 4 13 933 1053 -120 0.235
10 18 18 0 18 799 1681 -882 0
6 Apr 2022
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 06/04/2022 21:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
58
58 53
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53
3 Apr 2022
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 03/04/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
57
57 64
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
64
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/04/2022 13:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
42
42 72
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
72
ΔΑΚ Επταπυργίου | 03/04/2022 13:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
77
77 35
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
35
ΔΑΚ Ιερισσου | 03/04/2022 13:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
73
73 119
ΑΡΗΣ Α.Σ.
119
ΔΑΚ Ξάνθης | 03/04/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
53
53 46
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
46
27 Mar 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 27/03/2022 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
48
48 52
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
52
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 27/03/2022 13:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
109
109 35
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
35
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 27/03/2022 13:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
59
59 73
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
20 Mar 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 20/03/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
61
61 58
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
58
ΔΑΚ Ιερισσου | 20/03/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
60
60 86
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
86
ΔΑΚ Επταπυργίου | 20/03/2022 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
89
89 27
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
27
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 20/03/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
58
58 52
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
52
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 20/03/2022 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
46
46 72
ΑΡΗΣ Α.Σ.
72
13 Mar 2022
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 13/03/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
47
47 39
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
39
ΔΑΚ Ξάνθης | 13/03/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
49
49 54
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
54
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 13/03/2022 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
85
85 32
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
32
10 Mar 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 10/03/2022 18:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
42
42 46
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
46
6 Mar 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 06/03/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
68 61
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
61
ΔΑΚ Ιερισσου | 06/03/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
38
38 79
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
79
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 06/03/2022 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
82
82 55
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
55
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 06/03/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
46
46 65
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
65
3 Mar 2022
03/03/2022
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
76
76 45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
45
27 Feb 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 27/02/2022 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
58
58 68
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
68
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 27/02/2022 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
54
54 73
ΑΡΗΣ Α.Σ.
73
ΔΑΚ Ιερισσου | 27/02/2022
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
42
42 69
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
69
24 Feb 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 24/02/2022 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
63
63 64
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
64
20 Feb 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 20/02/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
59 64
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
64
ΔΑΚ Ιερισσου | 20/02/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
23
23 75
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
75
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 20/02/2022 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
71
71 44
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
44
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 20/02/2022 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
63
63 67
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
67
13 Feb 2022
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 13/02/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
65
65 48
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
48
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 13/02/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
61
61 57
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
57
ΔΑΚ Ξάνθης | 13/02/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
54
54 67
ΑΡΗΣ Α.Σ.
67
6 Feb 2022
ΔΑΚ Ιερισσου | 06/02/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
46
46 83
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
83
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 06/02/2022 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
49
49 46
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
46
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 06/02/2022 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
66
66 55
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
55
30 Jan 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 30/01/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
66
66 64
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
64
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 30/01/2022 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
73 55
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
55
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 30/01/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
40
40 55
ΑΡΗΣ Α.Σ.
55
ΔΑΚ Ξάνθης | 30/01/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
59
59 69
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
69
23 Jan 2022
ΔΑΚ Πανοράματος | 23/01/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
52 88
ΑΡΗΣ Α.Σ.
88
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 23/01/2022
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
58
58 37
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
37
ΔΑΚ Ξάνθης | 23/01/2022
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
37 49
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
49
19 Dec 2021
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 19/12/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
74
74 51
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
51
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/12/2021 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
67
67 54
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
54
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 19/12/2021 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
144
144 60
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
60
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 19/12/2021 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
53
53 58
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
58
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/12/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
74
74 58
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
12 Dec 2021
ΔΑΚ Ιερισσου | 12/12/2021 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
57
57 106
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
106
12/12/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
84
84 54
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
54
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 12/12/2021 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
51
51 50
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
50
ΔΑΚ Πανοράματος | 12/12/2021
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 65
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
65
5 Dec 2021
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 05/12/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
54
54 44
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
44
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/12/2021 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
92
92 38
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
38
05/12/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
37 73
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
05/12/2021 12:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
61
61 52
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
2 Dec 2021
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 02/12/2021 21:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
67
67 42
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
42
28 Nov 2021
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/11/2021 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
47
47 55
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
55
ΔΑΚ Ιερισσου | 28/11/2021 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
54
54 94
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
94
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 28/11/2021 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
71
71 40
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
40
21 Nov 2021
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 21/11/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
93
93 41
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
41
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/11/2021 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
67
67 50
ΑΡΗΣ Α.Σ.
50
21/11/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
58
58 44
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
44
ΔΑΚ Ξάνθης | 21/11/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
58
58 50
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
50
14 Nov 2021
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/11/2021 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
46
46 83
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
ΔΑΚ Ξάνθης | 14/11/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
89
89 48
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
48
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 14/11/2021 12:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
70
70 48
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
48
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/11/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
37
37 47
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
47
7 Nov 2021
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 07/11/2021 21:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
54
54 60
ΑΡΗΣ Α.Σ.
60
07/11/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
111
111 25
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
25
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 07/11/2021 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
55
55 38
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
38
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 07/11/2021 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
65
65 54
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
54
6 Nov 2021
ΔΑΚ Πανοράματος | 06/11/2021 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
86
86 32
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
32
31 Oct 2021
ΔΑΚ Πανοράματος | 31/10/2021 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
50
50 45
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
45
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 31/10/2021 14:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
87
87 37
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
ΔΑΚ Ιερισσου | 31/10/2021 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
38
38 100
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
100
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 31/10/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
62
62 58
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
58
27 Oct 2021
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 27/10/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
30
30 47
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
47
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 27/10/2021 12:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
43
43 39
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
39
24 Oct 2021
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 24/10/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
49
49 42
ΑΡΗΣ Α.Σ.
42
ΔΑΚ Ξάνθης | 24/10/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
46
46 45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
45
17 Oct 2021
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/10/2021 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
63
63 34
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
34
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 17/10/2021 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
56
56 52
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
52
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/10/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
43
43 62
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
62
30 Nov -0001
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών |
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
68
68 58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
58
Πλήρης προβολή
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
ΑΡΗΣ
ΠΥΛΑΙΑ
ΣΕΡΡΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΑΚΚ
ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
49–42
49–46
58–37
58–44
46–65
84–54
59–73
43–62
73–55
53–58
77–35
37–73
89–27
46–83
76–45
111–25
23–75
2 ΑΡΗΣ Α.Σ.
49–42
49–46
67–50
82–55
43–39
40–55
54–60
71–44
67–42
46–72
70–48
54–73
87–37
54–67
52–88
144–60
73–119
3 ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
58–37
67–50
82–55
67–54
57–64
30–47
63–64
37–47
58–68
50–45
42–46
63–34
59–69
54–65
58–53
92–38
60–86
4 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
58–44
46–65
43–39
40–55
67–54
57–64
54–44
58–52
68–58
51–50
48–52
71–40
49–54
55–38
59–64
38–100
61–57
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
84–54
59–73
54–60
71–44
30–47
63–64
54–44
58–52
62–58
65–48
56–52
66–64
74–51
53–46
47–55
47–39
93–41
38–79
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
43–62
73–55
67–42
46–72
37–47
58–68
68–58
62–58
65–48
65–54
63–67
46–45
66–55
74–58
42–72
57–106
109–35
7 Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
53–58
77–35
70–48
54–73
50–45
42–46
51–50
48–52
56–52
66–64
65–54
63–67
37–49
61–52
61–58
54–94
85–32
8 ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37–73
89–27
87–37
54–67
63–34
59–69
71–40
49–54
74–51
53–46
46–45
66–55
37–49
58–50
68–61
89–48
42–69
9 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
46–83
76–45
52–88
54–65
58–53
55–38
59–64
47–55
47–39
74–58
42–72
61–52
61–58
58–50
68–61
86–32
46–83
10 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
111–25
23–75
144–60
73–119
92–38
60–86
38–100
61–57
93–41
38–79
57–106
109–35
54–94
85–32
89–48
42–69
86–32
46–83
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Gameday 1
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/10/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
43
43 62
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
62
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 17/10/2021 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
56
56 52
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
52
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/10/2021 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
63
63 34
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
34
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 27/10/2021 12:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
43
43 39
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
39
Gameday 2
ΔΑΚ Ξάνθης | 24/10/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
46
46 45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
45
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 24/10/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
49
49 42
ΑΡΗΣ Α.Σ.
42
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 27/10/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
30
30 47
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
47
ΔΑΚ Πανοράματος | 06/11/2021 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
86
86 32
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
32
Gameday 3
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 31/10/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
62
62 58
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
58
ΔΑΚ Ιερισσου | 31/10/2021 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
38
38 100
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
100
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 31/10/2021 14:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
87
87 37
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
ΔΑΚ Πανοράματος | 31/10/2021 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
50
50 45
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
45
Gameday 4
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 07/11/2021 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
65
65 54
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
54
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 07/11/2021 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
55
55 38
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
38
07/11/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
111
111 25
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
25
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 07/11/2021 21:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
54
54 60
ΑΡΗΣ Α.Σ.
60
Gameday 5
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/11/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
37
37 47
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
47
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 14/11/2021 12:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
70
70 48
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
48
ΔΑΚ Ξάνθης | 14/11/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
89
89 48
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
48
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/11/2021 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
46
46 83
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
Gameday 6
ΔΑΚ Ξάνθης | 21/11/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
58
58 50
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
50
21/11/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
58
58 44
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
44
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/11/2021 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
67
67 50
ΑΡΗΣ Α.Σ.
50
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 21/11/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
93
93 41
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
41
Gameday 7
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 28/11/2021 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
71
71 40
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
40
ΔΑΚ Ιερισσου | 28/11/2021 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
54
54 94
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
94
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/11/2021 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
47
47 55
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
55
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 02/12/2021 21:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
67
67 42
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
42
Gameday 8
05/12/2021 12:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
61
61 52
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
05/12/2021 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
37 73
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/12/2021 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
92
92 38
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
38
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 05/12/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
54
54 44
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
44
Gameday 9
ΔΑΚ Πανοράματος | 12/12/2021
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 65
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
65
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 12/12/2021 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
51
51 50
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
50
ΔΑΚ Ιερισσου | 12/12/2021 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
57
57 106
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
106
12/12/2021 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
84
84 54
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
54
Gameday 10
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/12/2021 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
74
74 58
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 19/12/2021 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
53
53 58
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
58
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 19/12/2021 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
144
144 60
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
60
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/12/2021 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
67
67 54
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
54
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 19/12/2021 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
74
74 51
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
51
Gameday 11
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 23/01/2022
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
58
58 37
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
37
ΔΑΚ Ξάνθης | 23/01/2022
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
37 49
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
49
ΔΑΚ Πανοράματος | 23/01/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
52 88
ΑΡΗΣ Α.Σ.
88
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών |
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
68
68 58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
58
Gameday 12
ΔΑΚ Ξάνθης | 30/01/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
59
59 69
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
69
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 30/01/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
40
40 55
ΑΡΗΣ Α.Σ.
55
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 30/01/2022 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
73 55
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
55
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 30/01/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
66
66 64
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
64
Gameday 13
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 06/02/2022 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
66
66 55
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
55
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 06/02/2022 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
49
49 46
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
46
ΔΑΚ Ιερισσου | 06/02/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
46
46 83
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
83
ΔΑΚ Πανοράματος | 24/02/2022 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
63
63 64
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
64
Gameday 14
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 13/02/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
61
61 57
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
57
ΔΑΚ Ξάνθης | 13/02/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
54
54 67
ΑΡΗΣ Α.Σ.
67
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 13/02/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
65
65 48
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
48
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 10/03/2022 18:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
42
42 46
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
46
Gameday 15
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 20/02/2022 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
63
63 67
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
67
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 20/02/2022 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
71
71 44
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
44
ΔΑΚ Ιερισσου | 20/02/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
23
23 75
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
75
ΔΑΚ Πανοράματος | 20/02/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
59 64
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
64
Gameday 16
ΔΑΚ Ιερισσου | 27/02/2022
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
42
42 69
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
69
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 27/02/2022 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
54
54 73
ΑΡΗΣ Α.Σ.
73
ΔΑΚ Πανοράματος | 27/02/2022 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
58
58 68
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
68
03/03/2022
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
76
76 45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
45
Gameday 17
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 06/03/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
46
46 65
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
65
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 06/03/2022 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
82
82 55
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
55
ΔΑΚ Ιερισσου | 06/03/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
38
38 79
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
79
ΔΑΚ Πανοράματος | 06/03/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
68 61
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
61
ΔΑΚ Ξάνθης | 03/04/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
53
53 46
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
46
ΔΑΚ Ιερισσου | 03/04/2022 13:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
73
73 119
ΑΡΗΣ Α.Σ.
119
ΔΑΚ Επταπυργίου | 03/04/2022 13:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
77
77 35
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
35
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/04/2022 13:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
42
42 72
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
72
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 03/04/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
57
57 64
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
64
Gameday 18
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 13/03/2022 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
85
85 32
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
32
ΔΑΚ Ξάνθης | 13/03/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
49
49 54
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
54
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 13/03/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
47
47 39
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
39
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 20/03/2022 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
46
46 72
ΑΡΗΣ Α.Σ.
72
Gameday 19
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 20/03/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
58
58 52
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
52
ΔΑΚ Ιερισσου | 20/03/2022 14:00
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
60
60 86
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
86
ΔΑΚ Επταπυργίου | 20/03/2022 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
89
89 27
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
27
ΔΑΚ Πανοράματος | 20/03/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
61
61 58
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
58
Gameday 20
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 27/03/2022 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
48
48 52
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
52
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 27/03/2022 13:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
59
59 73
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 27/03/2022 13:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
109
109 35
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
35
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 06/04/2022 21:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
58
58 53
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53