Προκριματικός όμιλος

Α2 Γυναικών - 2022/2023

Προκριματικός όμιλος
# αγώνες βαθμοί Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 11 21 10 1 690 508 182 0.909
2 13 22 9 4 854 705 149 0.692
3 12 21 9 3 755 574 181 0.75
4 12 20 8 4 622 562 60 0.667
5 12 19 7 5 762 615 147 0.583
6 12 18 6 6 750 664 86 0.5
7 13 16 3 10 575 708 -133 0.231
8 12 15 3 9 482 679 -197 0.25
9 13 13 0 13 497 972 -475 0
Αγωνιστική: 1
ΔΑΚ Κατερίνης | 16/10/2022 13:00
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
48
48 105
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
105
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 16/10/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
62
62 37
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
37
ΔΑΚ Πανοράματος | 16/10/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
67
67 60
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
60
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 16/10/2022 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
66
66 72
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
72
Αγωνιστική: 2
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 23/10/2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
51
51 43
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
43
23/10/2022
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
61
61 43
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
43
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 23/10/2022
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
50
50 48
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
48
ΔΑΚ Ξάνθης | 23/10/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
48
48 45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
45
Αγωνιστική: 3
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 30/10/2022
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
66
66 40
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
40
30/10/2022
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
36
36 102
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
102
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 30/10/2022
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
41
41 61
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
61
ΔΑΚ Πανοράματος | 30/10/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
46
46 69
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
69
Αγωνιστική: 4
06/11/2022 12:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
26
26 47
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
47
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 06/11/2022 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
58
58 24
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
24
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 06/11/2022 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
52
52 58
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
58
ΔΑΚ Ξάνθης | 06/11/2022 14:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
52
52 39
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
39
Αγωνιστική: 5
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 13/11/2022 14:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
42
42 34
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
34
13/11/2022 14:00
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
43
43 77
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
77
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 13/11/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
66
66 46
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
46
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 13/11/2022 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
72
72 76
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
76
Αγωνιστική: 6
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 20/11/2022
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
72
72 41
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
41
ΔΑΚ Ξάνθης | 20/11/2022
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
44
44 68
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
68
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 20/11/2022
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
35
35 52
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
52
ΔΑΚ Πανοράματος | 20/11/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
107
107 32
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
32
Αγωνιστική: 7
27/11/2022 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
51
51 42
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
42
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 27/11/2022 14:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
24
24 78
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
78
27/11/2022 14:00
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
42
42 90
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
90
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 27/11/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
61
61 51
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
51
Αγωνιστική: 8
04/12/2022
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
82
82 45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
45
ΔΑΚ Ξάνθης | 04/12/2022
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
61
61 76
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
76
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 04/12/2022
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
60
60 42
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
42
ΔΑΚ Πανοράματος | 04/12/2022 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 68
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
68
Αγωνιστική: 9
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 11/12/2022
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
44
44 42
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
42
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 11/12/2022
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
65
65 72
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
72
11/12/2022 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
43
43 55
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
55
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 11/12/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
56
56 65
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
65
Αγωνιστική: 10
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 18/12/2022 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
74
74 42
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
42
18/12/2022 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
47
47 43
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
43
ΔΑΚ Ξάνθης | 18/12/2022 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
40
40 52
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
52
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 18/12/2022 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
59
59 33
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
33
Αγωνιστική: 11
08/01/2023 14:30
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
40
40 65
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
65
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 08/01/2023 14:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
41
41 63
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
63
ΔΑΚ Πανοράματος | 08/01/2023 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
58 53
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
53
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 08/01/2023 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
68
68 64
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
64
Αγωνιστική: 12
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 15/01/2023 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
81
81 35
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
35
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 15/01/2023 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
54
54 48
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
48
ΔΑΚ Ξάνθης | 15/01/2023 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
43
43 70
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
70
15/01/2023 15:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
57
57 44
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
44
Αγωνιστική: 13
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 22/01/2023 14:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
44
44 51
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
51
22/01/2023 14:00
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
30
30 51
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
51
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 22/01/2023 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
59
59 56
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
56
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 22/01/2023 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
46
46 45
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
45
Αγωνιστική: 14
ΔΑΚ Ξάνθης | 29/01/2023 13:00
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
30
30 49
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
49
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 29/01/2023 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
78
78 34
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
34
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 29/01/2023 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
-
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
Αναβληθηκε
ΔΑΚ Πανοράματος | 29/01/2023 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
62
62 67
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
67
Αγωνιστική: 15
05/02/2023 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
-
- -
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
-
05/02/2023 14:00
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
-
- -
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 05/02/2023 14:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
- -
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
-
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 05/02/2023 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
- -
ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
-
Αγωνιστική: 16
ΔΑΚ Πανοράματος | 12/02/2023 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
- -
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-