Α2 Γυναικών 2023-2024

Α2 Γυναικών 2023-2024
Βαθμολογία
Επόμενοι αγώνες
Αποτελέσματα
Matrix
# Αγ. Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 22 43 21 1 1849 936 913 0.955
2 22 42 20 2 1591 1102 489 0.909
3 22 39 17 5 1362 1127 235 0.773
4 22 36 14 8 1443 1378 65 0.636
5 22 35 13 9 1369 1306 63 0.591
6 22 33 11 11 1305 1337 -32 0.5
7 22 32 10 12 1294 1343 -49 0.455
8 22 32 10 12 1192 1414 -222 0.455
9 22 28 6 16 1131 1346 -215 0.273
10 22 28 6 16 1009 1391 -382 0.273
11 22 25 3 19 956 1438 -482 0.136
12 22 23 1 21 1076 1459 -383 0.045
spinner
28 Apr 2024
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 28/04/2024 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
66
66 56
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
56
ΔΑΚ Πυλαίας | 28/04/2024 13:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
45
45 81
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
81
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 28/04/2024 13:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
78
78 55
ΣΚ Ιωάννινα
55
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 28/04/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
48
48 44
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
44
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 28/04/2024 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
71
71 52
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
52
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 28/04/2024 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
64
64 41
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
41
21 Apr 2024
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/04/2024 13:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
60
60 67
ΑΡΗΣ Α.Σ.
67
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 21/04/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
100
100 66
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
66
21/04/2024 13:00
ΣΚ Ιωάννινα
44
44 61
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
61
Μ.Ε.Ν.Τ. | 21/04/2024 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
42
42 40
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
40
14 Apr 2024
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 14/04/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
38
38 68
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
68
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 14/04/2024 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
50
50 90
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
90
ΔΑΚ Πυλαίας | 14/04/2024 13:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
60
60 45
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
45
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 14/04/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
51
51 52
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
52
13 Apr 2024
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 13/04/2024 13:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
41
41 57
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
57
7 Apr 2024
07/04/2024 14:00
ΣΚ Ιωάννινα
71
71 65
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
65
ΔΑΚ Επταπυργίου | 07/04/2024 13:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
87
87 37
ΑΡΗΣ Α.Σ.
37
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 07/04/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
86
86 33
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
33
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 07/04/2024 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
76
76 54
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
54
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 07/04/2024 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
58
58 39
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
39
31 Mar 2024
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 31/03/2024 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
56
56 64
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
64
ΔΑΚ Πανοράματος | 31/03/2024 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
64 83
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
ΔΑΚ Πυλαίας | 31/03/2024 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
79
79 63
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
63
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 31/03/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
67
67 60
ΣΚ Ιωάννινα
60
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 31/03/2024 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
91
91 44
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
44
24 Mar 2024
ΔΑΚ Επταπυργίου | 24/03/2024 13:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
71
71 33
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
33
Μ.Ε.Ν.Τ. | 24/03/2024 13:30
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
52
52 61
ΑΡΗΣ Α.Σ.
61
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 24/03/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
65
65 72
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
72
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 24/03/2024 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
67
67 62
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
62
23 Mar 2024
23/03/2024 19:00
ΣΚ Ιωάννινα
53
53 60
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
60
17 Mar 2024
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/03/2024 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
62
62 37
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
37
ΔΑΚ Πυλαίας | 17/03/2024 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
64
64 46
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
46
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 17/03/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
87
87 29
ΣΚ Ιωάννινα
29
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 17/03/2024 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
77
77 73
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
73
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 17/03/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
50
50 66
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
66
11 Mar 2024
11/03/2024 14:00
ΣΚ Ιωάννινα
33
33 93
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
93
10 Mar 2024
Μ.Ε.Ν.Τ. | 10/03/2024 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
33
33 85
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
85
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 10/03/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
54
54 68
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
68
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 10/03/2024 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
63
63 64
ΑΡΗΣ Α.Σ.
64
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 10/03/2024 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
62
62 53
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53
3 Mar 2024
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/03/2024 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
51
51 59
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
59
ΔΑΚ Επταπυργίου | 03/03/2024 14:30
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
95
95 27
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
27
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 03/03/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
53
53 58
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
58
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 03/03/2024 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
63
63 50
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
50
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 03/03/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
56
56 49
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
49
25 Feb 2024
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 25/02/2024 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
57
57 76
ΑΡΗΣ Α.Σ.
76
ΔΑΚ Πυλαίας | 25/02/2024 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
62
62 66
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
66
Μ.Ε.Ν.Τ. | 25/02/2024 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
42
42 28
ΣΚ Ιωάννινα
28
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 25/02/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
73
73 68
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 25/02/2024 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
50
50 62
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
62
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 25/02/2024 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
69
69 66
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
66
17 Feb 2024
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/02/2024 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
62
62 47
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
47
ΔΑΚ Επταπυργίου | 17/02/2024 13:30
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
91
91 55
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
55
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 17/02/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
68
68 59
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
59
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 17/02/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
79
79 50
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
50
17/02/2024 13:00
ΣΚ Ιωάννινα
32
32 63
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
63
11 Feb 2024
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 11/02/2024 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
44
44 78
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
78
ΔΑΚ Πυλαίας | 11/02/2024 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
63
63 66
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 11/02/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
41
41 88
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
88
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 11/02/2024 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
56
56 49
ΣΚ Ιωάννινα
49
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 11/02/2024 13:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
42
42 35
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
35
4 Feb 2024
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 04/02/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
69
69 73
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
73
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 04/02/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
73
73 70
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
70
ΔΑΚ Επταπυργίου | 04/02/2024 13:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
91
91 32
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
32
04/02/2024 13:00
ΣΚ Ιωάννινα
53
53 49
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
49
Μ.Ε.Ν.Τ. | 04/02/2024
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
31
31 69
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
69
28 Jan 2024
28/01/2024 15:00
ΣΚ Ιωάννινα
59
59 54
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
54
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/01/2024 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 51
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
51
ΔΑΚ Επταπυργίου | 28/01/2024 14:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
92
92 35
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
35
Μ.Ε.Ν.Τ. | 28/01/2024 13:30
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
60
60 40
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
40
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 28/01/2024 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
63
63 44
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
44
14 Jan 2024
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 14/01/2024 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
49
49 60
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
60
ΔΑΚ Πυλαίας | 14/01/2024 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
75
75 34
ΣΚ Ιωάννινα
34
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 14/01/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
55
55 62
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
62
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 14/01/2024 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
69
69 72
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
72
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 14/01/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
43
43 62
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
62
7 Jan 2024
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 07/01/2024 14:00
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
65
65 40
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
40
ΔΑΚ Επταπυργίου | 07/01/2024 13:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
76
76 45
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
45
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 07/01/2024 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
62
62 32
ΑΡΗΣ Α.Σ.
32
Μ.Ε.Ν.Τ. | 07/01/2024 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
53
53 65
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
65
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 07/01/2024 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
70
70 55
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
55
23 Dec 2023
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 23/12/2023 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
58
58 65
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
65
ΔΑΚ Πανοράματος | 23/12/2023 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
64 77
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
77
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 23/12/2023 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
32
32 102
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
102
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 23/12/2023 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
68
68 47
ΣΚ Ιωάννινα
47
ΔΑΚ Πυλαίας | 23/12/2023 12:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
43
43 55
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
55
17 Dec 2023
ΔΑΚ Επταπυργίου | 17/12/2023 14:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
83 37
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
37
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 17/12/2023 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
60
60 35
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
35
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 17/12/2023 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
59
59 65
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
65
17/12/2023
ΣΚ Ιωάννινα
48
48 54
ΑΡΗΣ Α.Σ.
54
Μ.Ε.Ν.Τ. | 17/12/2023
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
52
52 73
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
73
10 Dec 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 10/12/2023 14:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
56
56 50
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
50
Μ.Ε.Ν.Τ. | 10/12/2023 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
23
23 94
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
94
3 Dec 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/12/2023
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
75
75 39
ΣΚ Ιωάννινα
39
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 03/12/2023
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
56
56 74
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
74
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 03/12/2023
ΑΡΗΣ Α.Σ.
68
68 65
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
65
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 03/12/2023
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
74
74 66
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
66
26 Nov 2023
Μ.Ε.Ν.Τ. | 26/11/2023 14:15
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
60
60 55
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
55
26/11/2023 13:00
ΣΚ Ιωάννινα
29
29 79
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
79
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 26/11/2023 13:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
58
58 81
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
81
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 26/11/2023 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
59
59 62
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
62
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 26/11/2023 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
64
64 49
ΑΡΗΣ Α.Σ.
49
19 Nov 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/11/2023 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
44
44 59
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
59
ΔΑΚ Επταπυργίου | 19/11/2023 13:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
71
71 33
ΣΚ Ιωάννινα
33
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 19/11/2023 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
79
79 42
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
42
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 19/11/2023 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
59
59 53
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
53
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 19/11/2023 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
64
64 68
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
68
5 Nov 2023
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 05/11/2023 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
54
54 72
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
72
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 05/11/2023 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
39
39 46
ΑΡΗΣ Α.Σ.
46
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 05/11/2023 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
53
53 68
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 05/11/2023 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
72
72 82
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
82
29 Oct 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 29/10/2023 14:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
63 50
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
50
29/10/2023 14:00
ΣΚ Ιωάννινα
49
49 55
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
55
ΔΑΚ Επταπυργίου | 29/10/2023 13:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
79
79 63
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
63
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 29/10/2023 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
52
52 62
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
62
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 29/10/2023 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
64
64 45
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
45
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 29/10/2023 12:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
52
52 47
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
47
22 Oct 2023
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 22/10/2023 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
49
49 70
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
70
ΔΑΚ Πυλαίας | 22/10/2023 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
83
83 43
ΑΡΗΣ Α.Σ.
43
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 22/10/2023 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
38
38 79
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
79
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 22/10/2023 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
38
38 79
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
79
Κλειστό Γυμναστήριο Καλαμίτσας «Αλεξάνδρα Δήμογλου» | 22/10/2023 12:30
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
65
65 29
ΣΚ Ιωάννινα
29
14 Oct 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/10/2023 19:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
67
67 71
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
71
14/10/2023 14:00
ΣΚ Ιωάννινα
45
45 58
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
58
ΔΑΚ Επταπυργίου | 14/10/2023 13:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
82
82 46
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
46
Γήπεδο Μπάσκετ Σερρών | 14/10/2023 13:00
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
66
66 45
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
45
Μ.Ε.Ν.Τ. | 14/10/2023 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
54
54 79
Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
79
7 Oct 2023
1ο - 2ο Λύκειο Πτολεμαίδας | 07/10/2023 17:00
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
42
42 81
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
81
ΔΑΚ Πυλαίας | 07/10/2023 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
59
59 68
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
68
Κλειστό Γυμναστήριο ΕΑΚ Βόλου | 07/10/2023 13:00
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
71
71 47
ΑΡΗΣ Α.Σ.
47
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 07/10/2023 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
63
63 37
ΣΚ Ιωάννινα
37
Κλειστό Γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού Κατερίνης | 07/10/2023 13:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
59
59 53
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
53
Πλήρης προβολή
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
ΣΕΡΡΕΣ
ΑΚΚ
ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
ΠΥΛΑΙΑ
ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΡΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
ΜΕΝΤ
ΣΚ Ιωάννινα
ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
56–74
71–33
79–63
69–66
76–45
50–90
92–35
45–81
38–79
91–55
83–37
64–83
32–102
87–37
82–46
41–88
23–94
95–27
71–33
33–93
42–81
91–32
2 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
56–74
71–33
72–82
56–49
69–72
100–66
59–68
73–70
64–45
50–62
64–77
86–33
62–32
38–68
38–79
79–50
79–42
33–85
29–79
87–29
66–45
44–78
3 Α.Κ.Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ"
79–63
69–66
72–82
56–49
74–66
67–62
43–55
58–39
63–44
71–52
44–59
62–53
64–49
50–66
43–62
64–41
54–79
42–35
65–29
32–63
65–40
41–57
4 ΜΓΣ Ανόρθωσις Βόλου
76–45
50–90
69–72
100–66
74–66
67–62
52–62
62–66
59–62
77–73
54–51
66–56
71–47
69–73
59–53
54–68
52–73
91–44
68–47
71–65
54–72
63–50
5 ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
92–35
45–81
59–68
73–70
43–55
58–39
52–62
62–66
59–65
79–63
67–71
63–66
83–43
68–59
56–50
65–72
53–65
60–45
75–34
44–61
58–81
64–46
6 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
38–79
91–55
64–45
50–62
63–44
71–52
59–62
77–73
59–65
79–63
53–68
51–59
64–68
63–64
70–55
51–52
59–53
31–69
45–58
56–49
58–65
76–54
7 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
83–37
64–83
64–77
86–33
44–59
62–53
54–51
66–56
67–71
63–66
53–68
51–59
55–62
60–67
63–50
73–68
60–55
62–37
75–39
53–60
49–70
62–47
8 ΑΡΗΣ Α.Σ.
32–102
87–37
62–32
38–68
64–49
50–66
71–47
69–73
83–43
68–59
64–68
63–64
55–62
60–67
39–46
53–58
68–65
52–61
48–54
67–60
52–47
57–76
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
82–46
41–88
38–79
79–50
43–62
64–41
59–53
54–68
56–50
65–72
70–55
51–52
63–50
73–68
39–46
53–58
60–40
48–44
63–37
53–49
60–35
56–64
10 Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
23–94
95–27
79–42
33–85
54–79
42–35
52–73
91–44
53–65
60–45
59–53
31–69
60–55
62–37
68–65
52–61
60–40
48–44
49–55
42–28
49–60
42–40
11 ΣΚ Ιωάννινα
71–33
33–93
29–79
87–29
65–29
32–63
68–47
71–65
75–34
44–61
45–58
56–49
75–39
53–60
48–54
67–60
63–37
53–49
49–55
42–28
59–54
78–55
12 ΓΑΣ Απόλλων Πτολεμαίδας
42–81
91–32
66–45
44–78
65–40
41–57
54–72
63–50
58–81
64–46
58–65
76–54
49–70
62–47
52–47
57–76
60–35
56–64
49–60
42–40
59–54
78–55