Β΄ΕΚΑΣΘ 2023-2024

Β΄ΕΚΑΣΘ 2023-2024
Βαθμολογία
Επόμενοι Αγώνες
Αποτελέσματα
Matrix
1ος Όμιλος
# Αγ. Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 15 29 14 1 1051 871 180 0.933
2 15 27 12 3 963 862 101 0.8
3 14 24 10 4 878 739 139 0.714
4 15 24 9 6 969 882 87 0.6
5 15 24 9 6 962 906 56 0.6
6 15 24 9 6 991 957 34 0.6
7 15 22 7 8 890 958 -68 0.467
8 15 21 7 7 884 835 49 0.467
9 14 20 6 8 864 937 -73 0.429
10 15 20 5 10 854 924 -70 0.333
11 15 19 5 9 799 838 -39 0.333
12 14 18 4 10 822 866 -44 0.286
13 15 18 3 12 802 983 -181 0.2
14 14 16 2 12 742 913 -171 0.143
spinner
2ος Όμιλος
# Αγ. Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 16 31 15 1 1211 957 254 0.938
2 17 31 14 3 1207 965 242 0.824
3 17 29 12 5 1208 1059 149 0.706
4 17 29 12 5 1106 995 111 0.706
5 17 28 11 6 1204 1127 77 0.647
6 17 28 11 6 1114 1112 2 0.647
7 16 26 10 6 1231 1144 87 0.625
8 17 24 7 10 1048 1126 -78 0.412
9 17 23 6 11 1124 1175 -51 0.353
10 17 23 6 11 1110 1193 -83 0.353
11 17 23 6 11 1111 1202 -91 0.353
12 17 21 4 13 1075 1230 -155 0.235
13 17 20 3 14 966 1101 -135 0.176
14 17 18 1 16 938 1267 -329 0.059
spinner
2ος Όμιλος
Αγωνιστική: 19
ΔΑΚ Επανωμής | 16/02/2024 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
-
- -
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
Αγωνιστική: 17
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
-
- -
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
-
Αναβληθηκε
1ος Όμιλος
Αγωνιστική: 16
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 26/01/2024 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
-
- -
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
-
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 26/01/2024 21:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
-
- -
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
-
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 26/01/2024 21:30
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
-
- -
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 26/01/2024 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
-
- -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
-
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 26/01/2024 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
-
- -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
ΔΑΚ Πεύκων | 26/01/2024 21:30
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
-
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
-
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 26/01/2024 21:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-
- -
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
-
Αγωνιστική: 13
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 22/12/2023 21:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-
- -
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
1ος όμιλος
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Gameday 1
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 22/09/2023
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
65
65 47
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
47
22/09/2023
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
70
70 68
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
68
22/09/2023
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
59
59 51
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
51
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 22/09/2023
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
59
59 63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
63
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 22/09/2023
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
61
61 43
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
43
22/09/2023
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
65
65 47
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
47
22/09/2023
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
49
49 55
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
55
Gameday 2
29/09/2023
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
65
65 61
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
61
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 29/09/2023
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
47
47 54
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
54
29/09/2023
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
49
49 65
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
65
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 29/09/2023
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
56
56 64
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
64
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 29/09/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
62
62 55
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
55
29/09/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
79
79 56
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
56
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 29/09/2023
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
86
86 41
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
41
Gameday 3
06/10/2023 20:45
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
42
42 57
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
57
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 06/10/2023 21:00
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
72
72 59
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
59
06/10/2023 21:00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
78
78 73
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
73
06/10/2023 21:30
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
66
66 67
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
67
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 06/10/2023 21:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
56
56 62
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
62
06/10/2023 21:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
58
58 59
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
59
ΔΑΚ Λαγυνών | 06/10/2023 21:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
83
83 60
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
60
Gameday 4
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 13/10/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
64
64 50
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
50
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 13/10/2023 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
64
64 72
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
72
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 13/10/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
57
57 44
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
44
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 13/10/2023 21:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
66
66 51
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
51
13/10/2023 21:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
73
73 78
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
78
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 13/10/2023 21:30
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
53
53 57
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
57
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 13/10/2023 21:45
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
84
84 70
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
70
Gameday 5
20/10/2023
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
45
45 47
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
47
20/10/2023
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
52
52 46
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
46
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 20/10/2023
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
66
66 24
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
24
20/10/2023
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
53
53 72
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
72
Β.Α.Ο. | 20/10/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
70
70 58
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
58
20/10/2023
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
66
66 58
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
58
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 20/10/2023 21:00
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
73
73 67
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
67
Gameday 6
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 03/11/2023 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
62
62 57
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
57
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 03/11/2023 21:00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
76
76 69
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
69
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 03/11/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
47
47 55
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
55
03/11/2023 21:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
55
55 73
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
73
03/11/2023 21:30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
59
59 67
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
67
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 03/11/2023 21:45
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
74
74 59
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
59
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 03/11/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
78
78 71
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
71
Gameday 7
10/11/2023 20:45
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
68
68 66
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
66
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 10/11/2023 21:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
70
70 62
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
62
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 10/11/2023 21:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
60
60 65
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
65
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 10/11/2023 21:00
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
56
56 64
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
64
10/11/2023 21:30
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
61
61 45
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
45
ΔΑΚ Λαγυνών | 10/11/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
64
64 50
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
50
ΔΑΚ Πεύκων | 10/11/2023 21:45
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
72
72 74
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
74
Gameday 8
17/11/2023 21:00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
65
65 61
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
61
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 17/11/2023 21:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
66
66 74
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
74
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 17/11/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
72
72 53
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
53
17/11/2023 21:00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
59
59 70
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
70
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 17/11/2023 21:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
67
67 74
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
74
18/11/2023 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
65
65 63
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
63
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 20/11/2023 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
53
53 74
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
74
Gameday 9
24/11/2023 20:45
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
60
60 75
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
75
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 24/11/2023 21:00
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
76
76 52
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
52
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 24/11/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
41
41 56
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
56
24/11/2023 21:30
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
45
45 48
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
48
ΔΑΚ Πεύκων | 24/11/2023 21:30
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
70
70 69
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
69
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 24/11/2023 21:30
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
56
56 71
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
71
ΔΑΚ Λαγυνών | 24/11/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
85
85 49
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
49
Gameday 10
01/12/2023
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
71
71 69
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
69
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 01/12/2023
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
81
81 41
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
41
01/12/2023
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
61
61 80
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
80
01/12/2023
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
43
43 53
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
53
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 01/12/2023
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
49
49 58
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
58
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 01/12/2023
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
68
68 75
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
75
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 01/12/2023
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
70
70 47
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
47
Gameday 11
08/12/2023 20:45
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
44
44 53
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
53
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 08/12/2023 21:00
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
55
55 47
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
47
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 08/12/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
55
55 45
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
45
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 08/12/2023 21:00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
68
68 73
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
73
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 08/12/2023 21:30
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
57
57 61
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
61
ΔΑΚ Λαγυνών | 08/12/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
67
67 60
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
60
ΔΑΚ Πεύκων | 08/12/2023 21:45
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
68
68 65
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
65
Gameday 12
15/12/2023 20:45
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
57
57 64
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
64
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 15/12/2023 21:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
63
63 57
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
57
15/12/2023 21:00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
84
84 63
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
63
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 15/12/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
54
54 59
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
59
15/12/2023 21:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
48
48 43
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
43
15/12/2023 21:30
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
55
55 61
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
61
Gameday 13
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 22/12/2023
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
78
78 62
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
62
Β.Α.Ο. | 22/12/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
69
69 59
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
59
ΔΑΚ Πεύκων | 22/12/2023 21:00
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
34
34 69
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
69
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 22/12/2023 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
61
61 64
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
64
22/12/2023 21:00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
68
68 62
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
62
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 22/12/2023 21:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
72
72 46
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
46
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 22/12/2023 21:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-
- -
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
Gameday 14
ΔΑΚ Πεύκων | 12/01/2024 21:30
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
53
53 34
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
34
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 12/01/2024 21:30
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
50
50 64
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
64
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 12/01/2024 21:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
40
40 61
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
61
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 12/01/2024 21:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
64
64 63
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
63
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 12/01/2024 21:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
61
61 50
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
50
ΔΑΚ Λαγυνών | 12/01/2024 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
64
64 58
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
58
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 12/01/2024 21:45
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
69
69 61
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
61
Gameday 15
19/01/2024 21:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
53
53 46
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
46
19/01/2024 21:00
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
51
51 55
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
55
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 19/01/2024 21:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
71
71 68
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
68
19/01/2024 21:00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
57
57 58
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
58
19/01/2024 21:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
55
55 54
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
54
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 19/01/2024 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
40
40 60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
60
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 19/01/2024 21:30
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
68
68 45
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
45
Gameday 16
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 26/01/2024 21:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
-
- -
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
-
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 26/01/2024 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΣ
-
- -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
-
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 26/01/2024 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
-
- -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 26/01/2024 21:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-
- -
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ.
-
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 26/01/2024 21:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
-
- -
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.
-
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 26/01/2024 21:30
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
-
- -
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
ΔΑΚ Πεύκων | 26/01/2024 21:30
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
-
- -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
-
2ος όμιλος
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
Gameday 1
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/09/2023 19:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
48
48 66
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
66
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 22/09/2023 21:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
64
64 74
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
74
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 22/09/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
59
59 69
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
69
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/09/2023 21:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
53
53 73
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
73
Μ.Ε.Ν.Τ. | 22/09/2023 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
84
84 59
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59
ΔΑΚ Θέρμης | 23/09/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
57
57 51
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
51
ΔΑΚ Τριανδρίας | 26/09/2023 21:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
60
60 50
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
50
Gameday 2
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 29/09/2023
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
71
71 57
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
57
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 29/09/2023 19:00
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
52
52 59
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
59
25ο Δημ.Σχολείο | 29/09/2023 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
74
74 68
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
68
ΔΑΚ Επανωμής | 29/09/2023 21:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
79
79 68
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
68
ΔΑΚ Πανοράματος | 29/09/2023 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
68 90
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
90
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 29/09/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
66
66 62
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
62
ΔΑΚ Πανοράματος | 30/09/2023 18:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
64
64 51
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
51
Gameday 3
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 06/10/2023 19:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
83
83 52
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
52
25ο Δημ.Σχολείο | 06/10/2023 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
64
64 71
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
71
ΔΑΚ Τριανδρίας | 06/10/2023 21:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
81
81 63
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
63
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 06/10/2023 21:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
64
64 65
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
65
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 06/10/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
54
54 46
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
46
Μ.Ε.Ν.Τ. | 06/10/2023 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
63
63 41
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
41
ΔΑΚ Θέρμης | 06/10/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
57
57 76
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
76
Gameday 4
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 13/10/2023 19:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
69
69 84
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
84
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 13/10/2023 21:00
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
55
55 62
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
62
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 13/10/2023 21:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
66
66 80
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
80
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 13/10/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
68
68 66
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
66
ΔΑΚ Επανωμής | 13/10/2023 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
65
65 91
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
91
ΔΑΚ Πανοράματος | 13/10/2023 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
41
41 71
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
71
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 14/10/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
61
61 56
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
56
Gameday 5
25ο Δημ.Σχολείο | 20/10/2023 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
72
72 101
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
101
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 20/10/2023 21:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
65
65 53
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
53
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 20/10/2023 21:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
70
70 61
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
61
20/10/2023 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
96
96 75
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
75
ΔΑΚ Τριανδρίας | 20/10/2023 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
100
100 42
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
42
Μ.Ε.Ν.Τ. | 20/10/2023 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
74
74 56
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
56
ΔΑΚ Θέρμης | 20/10/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
72
72 63
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
63
Gameday 6
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 03/11/2023 18:30
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
59
59 73
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
73
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 03/11/2023 19:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
102
102 77
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
77
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 03/11/2023 21:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
58
58 70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
70
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 03/11/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
43
43 57
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
57
ΔΑΚ Πανοράματος | 03/11/2023 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
68 76
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
76
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 03/11/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
58
58 63
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
63
ΔΑΚ Θέρμης | 03/11/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
63
63 76
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
76
Gameday 7
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 10/11/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
66
66 56
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
56
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/11/2023 21:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
60
60 62
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
62
10/11/2023 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
81
81 70
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
70
ΔΑΚ Επανωμής | 10/11/2023 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
94
94 61
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
61
ΔΑΚ Τριανδρίας | 10/11/2023 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
61
61 59
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
59
Μ.Ε.Ν.Τ. | 10/11/2023 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
76
76 70
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
70
ΔΑΚ Πανοράματος | 26/11/2023 18:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
75
75 65
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
65
25ο Δημ.Σχολείο | 12/12/2023 19:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
68
68 64
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
Gameday 8
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/11/2023 19:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
77
77 75
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
75
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 17/11/2023 20:30
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
54
54 64
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/11/2023 21:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
54
54 68
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
68
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 17/11/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
63
63 66
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
66
ΔΑΚ Θέρμης | 17/11/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
60
60 53
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
53
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 17/11/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
48
48 79
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
79
Μ.Ε.Ν.Τ. | 20/11/2023 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
60
60 43
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
43
Gameday 9
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 24/11/2023
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
66
66 53
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
53
25ο Δημ.Σχολείο | 24/11/2023 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
76
76 53
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
53
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 24/11/2023 21:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
72
72 69
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
69
ΔΑΚ Επανωμής | 24/11/2023 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
75
75 67
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
67
ΔΑΚ Πανοράματος | 24/11/2023 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
65
65 72
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
72
ΔΑΚ Τριανδρίας | 24/11/2023 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
71
71 56
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
56
Gameday 10
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 01/12/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
74
74 58
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
58
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 01/12/2023 19:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
75
75 86
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
86
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 01/12/2023 21:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
77
77 69
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
69
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 01/12/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
31
31 57
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
57
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 01/12/2023 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
89
89 60
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
60
Μ.Ε.Ν.Τ. | 01/12/2023 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
63
63 51
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
51
ΔΑΚ Θέρμης | 05/12/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
61
61 71
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
71
Gameday 11
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 08/12/2023 18:00
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
63
63 88
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
88
ΔΑΚ Πυλαίας | 08/12/2023 19:15
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
82
82 71
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
71
25ο Δημ.Σχολείο | 08/12/2023 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
55
55 73
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
73
ΔΑΚ Επανωμής | 08/12/2023 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
66
66 50
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
50
ΔΑΚ Πανοράματος | 08/12/2023 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
90
90 78
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
78
ΔΑΚ Τριανδρίας | 08/12/2023 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
66
66 55
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
55
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 05/01/2024
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
59
59 70
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
70
Gameday 12
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 15/12/2023 19:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
72
72 75
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
75
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 15/12/2023 20:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
75
75 70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
70
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 15/12/2023 21:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
73
73 55
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
55
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 15/12/2023 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
71
71 54
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
ΔΑΚ Θέρμης | 15/12/2023 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
71
71 95
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
95
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 10/01/2024 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
87
87 60
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
60
Μ.Ε.Ν.Τ. | 22/01/2024 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
82
82 76
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
76
Gameday 13
ΔΑΚ Πυλαίας | 22/12/2023 19:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
80
80 45
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
45
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 22/12/2023 19:00
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
57
57 42
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
42
25ο Δημ.Σχολείο | 22/12/2023 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
65
65 71
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
71
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/12/2023 21:00
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
54
54 51
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
51
ΔΑΚ Πανοράματος | 22/12/2023 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
63 64
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
64
ΔΑΚ Τριανδρίας | 08/01/2024 21:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
92
92 43
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
43
ΔΑΚ Επανωμής | 09/01/2024 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
76
76 82
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
82
Gameday 14
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/01/2024 18:30
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
60
60 86
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
86
25ο Δημ.Σχολείο | 12/01/2024 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
63
63 75
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
75
ΔΑΚ Πυλαίας | 12/01/2024 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
70
70 56
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
56
ΔΑΚ Επανωμής | 12/01/2024 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
71
71 61
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
61
ΔΑΚ Πανοράματος | 12/01/2024 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
56
56 67
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
67
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/01/2024 21:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
60
60 50
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
50
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 12/01/2024 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
78
78 60
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
60
Gameday 15
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 19/01/2024 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
71
71 69
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
69
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/01/2024 21:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
78
78 64
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
64
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 19/01/2024 21:30
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
69
69 85
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
85
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/01/2024 21:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
78
78 61
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
61
ΔΑΚ Τριανδρίας | 19/01/2024 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
57
57 65
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
65
Μ.Ε.Ν.Τ. | 19/01/2024 21:45
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
72
72 47
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
47
ΔΑΚ Θέρμης | 19/01/2024 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
53
53 66
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
66
Gameday 16
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 26/01/2024 19:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
66
66 58
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
58
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 26/01/2024 20:30
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
63
63 95
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
95
26/01/2024 21:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
85
85 70
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
70
ΔΑΚ Επανωμής | 26/01/2024 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
71
71 78
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
78
ΔΑΚ Πανοράματος | 26/01/2024 21:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
69
69 50
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
50
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 26/01/2024 21:30
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
68
68 63
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
63
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 26/01/2024 21:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
83
83 66
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
66
Gameday 17
25ο Δημ.Σχολείο | 02/02/2024 20:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
75
75 66
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
66
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 02/02/2024 21:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
65
65 70
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
70
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 02/02/2024 21:30
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
66
66 45
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
45
ΔΑΚ Τριανδρίας | 02/02/2024 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
65
65 45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
45
ΔΑΚ Θέρμης | 02/02/2024 21:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
53
53 69
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
69
09/02/2024 21:00
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
45
45 66
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
66
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
-
- -
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
-
Αναβληθηκε
Gameday 19
ΔΑΚ Επανωμής | 16/02/2024 21:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
-
- -
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
2ος Όμιλος
Πλήρης προβολή
ΠΥΛΑΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.
ΜΑΡΑΘΩΝ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΒΟΣΠΟΡΟΣ
ΚΡΗΝΗ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
1 ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
64–51
57–65
48–79
82–76
80–45
81–70
65–91
48–66
70–56
75–65
82–71
64–71
85–70
96–75
31–57
59–73
2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
64–51
57–65
61–59
66–55
75–70
58–70
81–63
71–78
92–43
54–68
61–71
60–50
63–75
41–71
65–45
71–56
100–42
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
48–79
61–59
61–56
45–66
65–53
87–60
75–67
58–63
53–73
78–60
57–76
83–66
65–71
89–60
66–62
69–85
63–88
4 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
82–76
66–55
61–56
45–66
66–53
63–41
66–58
76–82
63–51
74–56
76–70
60–43
84–59
56–67
43–57
52–59
72–47
5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
80–45
75–70
65–53
66–53
69–84
65–70
64–74
71–61
59–70
102–77
60–53
74–58
68–90
71–69
66–56
83–52
63–95
6 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
81–70
58–70
87–60
63–41
66–58
69–84
65–70
77–75
70–61
54–51
71–57
53–66
55–73
65–72
59–69
60–50
77–69
7 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
65–91
81–63
71–78
75–67
76–82
64–74
71–61
77–75
79–68
78–64
75–86
71–95
72–101
68–76
66–50
94–61
8 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
48–66
70–56
92–43
58–63
63–51
59–70
70–61
79–68
78–64
60–62
72–69
72–75
64–65
69–50
63–66
55–62
66–45
9 ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.
75–65
54–68
53–73
78–60
74–56
102–77
54–51
75–86
60–62
66–80
53–69
74–68
78–61
90–78
54–46
68–63
73–55
10 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
82–71
61–71
57–76
83–66
76–70
60–53
71–57
53–66
71–95
72–69
66–80
53–69
63–76
63–64
72–63
57–51
60–86
11 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
64–71
85–70
60–50
63–75
65–71
60–43
74–58
55–73
72–101
72–75
74–68
78–61
63–76
68–64
68–66
75–66
76–53
12 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
96–75
41–71
65–45
89–60
84–59
56–67
68–90
71–69
65–72
68–76
64–65
69–50
90–78
63–64
68–64
71–54
54–64
13 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
31–57
71–56
66–62
69–85
43–57
66–56
59–69
60–50
66–50
63–66
54–46
68–63
72–63
68–66
75–66
71–54
57–42
14 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.
59–73
100–42
63–88
52–59
72–47
83–52
63–95
77–69
94–61
55–62
66–45
73–55
57–51
60–86
76–53
54–64
57–42