Εφηβων 2021-2022

Εφηβων 2021-2022
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
78:59
ΠΥΛΑΙΑ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
66:37
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΟΛΥΜΠΟΣ
67:41
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
-:-
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΜΕΝΤ
65:66
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-:-
ΟΛΥΜΠΟΣ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
-:-
ΜΕΝΤ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
-:-
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-:-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΠΥΛΑΙΑ
-:-
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
-:-
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
-:-
ΜΕΝΤ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
-:-
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΟΛΥΜΠΟΣ
-:-
ΠΥΛΑΙΑ
Εφήβων 2023-2024
Φάση Ομίλων
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
-:-
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
<
>
Βαθμολογία
Επόμενοι αγώνες
Αποτελέσματα
Matrix
Νοκ αουτ φάσεις
# Ομάδα played pts Ν Η sf sa sd ΠΝ
1 18 35 17 1 1201 914 287 0.944
2 18 33 15 3 1323 915 408 0.833
3 18 32 14 4 1160 933 227 0.778
4 16 28 12 4 1061 771 290 0.75
5 16 25 9 7 1039 933 106 0.563
6 18 25 7 11 1023 1176 -153 0.389
7 18 23 5 13 983 1169 -186 0.278
8 18 22 4 14 1009 1184 -175 0.222
9 17 21 4 13 773 1020 -247 0.235
10 17 17 0 17 694 1251 -557 0
26 Feb 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 26/02/2022 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
-
- -
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
-
28 Feb 2022
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 28/02/2022 21:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
-
- -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
-
4 Mar 2022
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 04/03/2022 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
-
- -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
-
28 Mar 2022
28/03/2022 17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
- -
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-
30 Mar 2022
PAOK Sports Arena | 30/03/2022 20:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
-
- -
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
-
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 30/03/2022 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
-
- -
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
-
31 Mar 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 31/03/2022 21:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
-
- -
Χ.Α.Ν.Θ
-
26 Mar 2022
26/03/2022
ΔΕΚΑ
91
91 44
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
44
PAOK Sports Arena | 26/03/2022
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
87
87 89
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
89
26/03/2022
ΑΡΗΣ Α.Σ.
76
76 43
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
43
26/03/2022
Χ.Α.Ν.Θ
74
74 37
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
37
26/03/2022
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
79
79 53
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
53
26/03/2022
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
51
51 89
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
89
26/03/2022
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
76
76 72
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
72
26/03/2022
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ.
61
61 62
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
62
24 Mar 2022
ΔΑΚ Τριανδρίας | 24/03/2022
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
60
60 63
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
63
23 Mar 2022
23/03/2022
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
47
47 99
Χ.Α.Ν.Θ
99
ΔΑΚ Θέρμης | 23/03/2022
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
54
54 79
ΑΡΗΣ Α.Σ.
79
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 23/03/2022
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
61
61 73
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
73
23/03/2022
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
30
30 83
ΔΕΚΑ
83
23/03/2022
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
68
68 83
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
83
19 Mar 2022
19/03/2022
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
63
63 56
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/03/2022
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
57
57 82
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
82
19/03/2022
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
71
71 49
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
49
19/03/2022
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
83
83 53
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
53
19/03/2022
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
105
105 37
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ.
37
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 19/03/2022
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
49
49 53
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
53
19/03/2022
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
15 Mar 2022
15/03/2022
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
56 71
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
71
12 Mar 2022
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 12/03/2022 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
82
82 44
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
44
ΔΑΚ Τριανδρίας | 12/03/2022 19:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
57
57 49
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
49
Μ.Ε.Ν.Τ. | 12/03/2022 19:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
55
55 61
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
61
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/03/2022 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
67
67 54
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
54
ΔΑΚ Θέρμης | 12/03/2022 16:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
77
77 49
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
49
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 12/03/2022 16:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
38
38 36
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
36
12/03/2022 15:00
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ.
51
51 65
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
65
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/03/2022
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
66
66 70
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
70
6 Mar 2022
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 06/03/2022 09:30
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
41
41 73
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
73
5 Mar 2022
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 05/03/2022 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
68
68 30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
30
ΔΑΚ Θέρμης | 05/03/2022 16:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
66
66 62
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
62
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 05/03/2022 15:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
41
41 89
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
89
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/03/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64
64 68
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
68
3 Mar 2022
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 03/03/2022 21:30
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
67
67 72
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
72
26 Feb 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 26/02/2022 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
70
70 55
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
55
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 26/02/2022 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
49
49 64
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
64
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 26/02/2022 16:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
60
60 47
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
47
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 26/02/2022 14:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
60
60 73
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
73
19 Feb 2022
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/02/2022 20:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
61
61 36
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
36
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 19/02/2022 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
67
67 32
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
32
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 19/02/2022 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
72
72 63
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
63
ΔΑΚ Τριανδρίας | 19/02/2022 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
52
52 62
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
62
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/02/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
61
61 52
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
52
16 Feb 2022
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 16/02/2022 21:45
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
53
53 58
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
12 Feb 2022
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 12/02/2022 17:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
60
60 68
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
68
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/02/2022 16:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
58
58 66
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
66
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 12/02/2022
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
22
22 106
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
106
5 Feb 2022
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 05/02/2022 20:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
85
85 44
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
44
ΔΑΚ Τριανδρίας | 05/02/2022 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
77
77 69
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
69
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 05/02/2022 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
60
60 38
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
38
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/02/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
62
62 73
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
73
31 Jan 2022
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 31/01/2022 21:30
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
82
82 36
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
36
29 Jan 2022
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 29/01/2022 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
64
64 72
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
72
ΔΑΚ Θέρμης | 29/01/2022 16:30
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
51
51 81
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
81
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 29/01/2022 16:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
48
48 77
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
77
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 29/01/2022 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 29/01/2022
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
71
71 33
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
33
22 Jan 2022
ΔΑΚ Τριανδρίας | 22/01/2022 21:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
58
58 61
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
61
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 22/01/2022 20:00
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
44
44 64
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
64
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 22/01/2022 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
79
79 43
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
43
ΔΑΚ Πανοράματος | 22/01/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53
53 70
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
70
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/01/2022 09:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
59
59 52
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
52
22 Dec 2021
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 22/12/2021 18:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
73
73 43
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
43
18 Dec 2021
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 18/12/2021 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
45
45 28
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
28
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 18/12/2021 18:30
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
54
54 60
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
60
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 18/12/2021 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
86
86 67
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
67
ΔΑΚ Θέρμης | 18/12/2021 16:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
62
62 71
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
71
ΔΑΚ Πανοράματος | 18/12/2021 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
48
48 52
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
52
11 Dec 2021
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 11/12/2021 20:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
63
63 47
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
47
ΔΑΚ Τριανδρίας | 11/12/2021 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
61
61 55
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
55
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 11/12/2021 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
72
72 64
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
64
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 11/12/2021 16:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
47
47 56
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
56
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 11/12/2021 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
57
57 76
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
76
4 Dec 2021
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 04/12/2021 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
75
75 68
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
68
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 04/12/2021 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
59
59 76
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
76
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 04/12/2021 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
46
46 72
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
72
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 04/12/2021 09:00
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
59
59 42
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
42
2 Dec 2021
ΔΑΚ Τριανδρίας | 02/12/2021 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
44
44 74
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
74
27 Nov 2021
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 27/11/2021 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
63
63 37
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
37
ΔΑΚ Τριανδρίας | 27/11/2021 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
59
59 49
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
49
ΔΑΚ Θέρμης | 27/11/2021 16:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
56
56 37
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
37
ΔΑΚ Πανοράματος | 27/11/2021 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
50
50 76
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
76
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 27/11/2021 12:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
76
76 45
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
45
20 Nov 2021
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 20/11/2021 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
61
61 60
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
60
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 20/11/2021 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
52
52 79
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
79
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 20/11/2021 16:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
43
43 61
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
61
ΔΑΚ Θέρμης | 20/11/2021 16:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
39
39 86
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
86
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 20/11/2021 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
59
59 73
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
73
13 Nov 2021
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 13/11/2021 20:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
67
67 77
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
77
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 13/11/2021 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
61
61 30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
30
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 13/11/2021 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
67
67 61
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
61
ΔΑΚ Τριανδρίας | 13/11/2021 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
95
95 41
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
41
ΔΑΚ Πανοράματος | 13/11/2021 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
65
65 57
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
57
6 Nov 2021
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 06/11/2021 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
75
75 45
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
45
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 06/11/2021 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
44
44 84
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
84
ΔΑΚ Θέρμης | 06/11/2021 16:30
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
71
71 61
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
61
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 06/11/2021 16:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
36
36 63
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
63
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 06/11/2021 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
26
26 91
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
91
30 Oct 2021
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 30/10/2021 20:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
57
57 48
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
48
ΔΑΚ Τριανδρίας | 30/10/2021 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
89
89 63
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
63
ΔΑΚ Πανοράματος | 30/10/2021 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
53
53 75
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
75
23 Oct 2021
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 23/10/2021 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
63
63 52
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 23/10/2021 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
61
61 70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
70
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 23/10/2021 17:15
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
43
43 77
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
77
ΔΑΚ Θέρμης | 23/10/2021 16:30
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
41
41 69
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
69
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 23/10/2021 16:00
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
70
70 39
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
39
16 Oct 2021
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 16/10/2021 20:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
64
64 62
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
62
ΔΑΚ Τριανδρίας | 16/10/2021 18:15
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
56
56 47
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
47
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 16/10/2021 18:15
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
70
70 34
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
34
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 16/10/2021 15:30
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
33
33 73
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
73
9 Oct 2021
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 09/10/2021 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
52
52 81
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
81
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 09/10/2021 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
66
66 85
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
85
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 09/10/2021 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
44
44 38
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
38
ΔΑΚ Θέρμης | 09/10/2021 16:00
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
82
82 46
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
46
ΔΑΚ Πανοράματος | 09/10/2021 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
30
30 79
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
79
Πλήρης προβολή
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
ΕΑΚ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ
ΠΥΛΑΙΑ
ΕΑΑΟ
1 ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
61–60
52–62
67–77
58–66
66–85
72–64
75–68
67–72
70–34
62–71
50–76
70–55
43–77
79–43
36–63
60–38
73–43
2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
61–60
52–62
59–49
60–73
61–70
58–61
56–47
54–60
89–63
51–81
30–79
61–55
44–84
77–69
44–74
41–89
95–41
22–106
3 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
67–77
58–66
59–49
60–73
64–62
45–28
52–81
63–47
41–69
59–52
59–42
64–68
57–48
64–72
43–61
61–36
26–91
85–44
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
66–85
72–64
61–70
58–61
64–62
45–28
75–45
39–86
67–32
53–75
71–33
63–37
49–64
61–30
46–72
68–30
5 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
75–68
67–72
56–47
54–60
52–81
63–47
75–45
67–61
41–73
63–52
53–70
52–79
72–63
82–36
48–77
76–45
6 ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
70–34
62–71
89–63
51–81
41–69
59–52
39–86
67–32
67–61
41–73
71–61
62–73
59–76
66–62
56–37
60–47
82–46
57–76
7 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
50–76
70–55
30–79
61–55
59–42
64–68
53–75
71–33
63–52
53–70
71–61
62–73
65–57
60–68
53–58
48–52
59–73
61–52
8 ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
43–77
79–43
44–84
77–69
57–48
64–72
63–37
49–64
52–79
72–63
59–76
66–62
65–57
60–68
44–38
47–56
33–73
86–67
9 ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
36–63
60–38
44–74
41–89
43–61
61–36
61–30
82–36
48–77
56–37
60–47
53–58
48–52
44–38
47–56
70–39
44–64
10 ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
73–43
95–41
22–106
26–91
85–44
46–72
68–30
76–45
82–46
57–76
59–73
61–52
33–73
86–67
70–39
44–64
show in full screen
Γ΄Φάση
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
44
82
57
82
101
164
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
66
70
54
67
120
137
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
ΜΑΡΑΘΩΝ
57
49
57
49
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
38
36
53
49
91
85
ΕΑΚ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ.
65
51
105
37
170
88
ΜΕΝΤ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
55
61
53
83
108
144
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ.
77
49
49
71
126
120
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
ΟΛΥΜΠΟΣ
56
71
56
63
112
134
Προημιτελικά
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ.
62
61
62
61
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ
51
89
-
-
51
89
ΑΡΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
79
54
76
43
155
97
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
ΠΑΟΚ
61
73
89
87
150
160
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
60
63
72
76
132
139
ΕΑΚ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
68
83
53
79
121
162
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
Χ.Α.Ν.Θ
47
99
37
74
84
173
ΔΕΚΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ
83
30
91
44
174
74
Ημιτελικά
ΑΡΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
-
-
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
ΠΑΟΚ
-
-
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
Χ.Α.Ν.Θ
-
-
ΔΕΚΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ