Εφηβων 2022-2023

Εφηβων 2022-2023
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΑΡΕΤΣΟΥ
50:54
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΠΡΩΤ. ΠΑΝΟΡ.
50:63
ΜΕΝΤ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
41:89
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ
32:127
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
59:63
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
43:66
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
50:59
ΕΑΚ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
-:-
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
36:46
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73:81
ΗΡΑΚΛΗΣ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΑΝΑΤΟΛΙΑ
51:109
Χ.Α.Ν.Θ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
-:-
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
29:96
ΔΕΚΑ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΑΡΗΣ
80:35
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ.
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ.
38:92
ΠΑΟΚ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
76:73
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
91:31
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ
Εφήβων 2023-2024
Νοκ-άουτς
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
-:-
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
<
>
Βαθμολογία
Επόμενοι αγώνες
Αποτελέσματα
Matrix
Νοκ αουτ φάσεις
# Αγ Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ Β
1 16 15 1 1078 710 368 0.938 31
2 16 13 3 991 698 293 0.813 29
3 16 12 4 960 774 186 0.75 28
4 16 11 5 908 751 157 0.688 27
5 16 8 8 772 739 33 0.5 24
6 16 5 11 793 832 -39 0.313 21
7 16 4 12 785 782 3 0.25 20
8 16 4 12 757 832 -75 0.25 19
9 16 0 16 336 1262 -926 0 15
spinner
24 Mar 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 24/03/2023 14:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
41
41 78
ΔΕΚΑ
78
21 Mar 2023
Μαντουλίδη | 21/03/2023 21:00
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
57
57 100
ΑΡΗΣ Α.Σ.
100
19 Mar 2023
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 19/03/2023 19:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
47
47 77
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
77
ΔΑΚ Επταπυργίου | 19/03/2023 14:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
32
32 82
Χ.Α.Ν.Θ
82
18 Mar 2023
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 18/03/2023 20:30
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
71
71 50
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
50
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 18/03/2023 18:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
61
61 45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
45
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 18/03/2023 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
46
46 80
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
80
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 18/03/2023 13:15
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
41
41 80
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
80
14 Mar 2023
ΔΑΚ Πεύκων | 14/03/2023 21:45
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
80
80 42
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
42
ΧΑΝΘ | 14/03/2023 21:30
Χ.Α.Ν.Θ
79
79 38
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
38
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 14/03/2023 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
95
95 51
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
51
14/03/2023 19:30
ΔΕΚΑ
91
91 23
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
23
11 Mar 2023
ΔΑΚ Σίνδου | 11/03/2023 20:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
68
68 58
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
58
ΔΑΚ Τριανδρίας | 11/03/2023 19:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
53
53 56
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
56
PAOK Sports Arena | 11/03/2023 19:30
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
88
88 39
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
39
Μαντουλίδη | 11/03/2023 15:00
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
76
76 47
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
47
8 Mar 2023
ΧΑΝΘ | 08/03/2023 21:45
Χ.Α.Ν.Θ
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
7 Mar 2023
Β.Α.Ο. | 07/03/2023 21:45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
0
0 20
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
20
Άνευ Αγώνα
07/03/2023 21:30
ΔΕΚΑ
80
80 32
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ.
32
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 07/03/2023 21:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
81
81 78
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
78
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 07/03/2023 19:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
79
79 44
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ
44
PAOK Sports Arena | 07/03/2023 19:30
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
83
83 41
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
41
6 Mar 2023
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 06/03/2023 19:00
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
55
55 79
Χ.Α.Ν.Θ
79
5 Mar 2023
Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού | 05/03/2023 11:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
65
65 48
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ 2
48
4 Mar 2023
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 04/03/2023 18:30
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
72
72 52
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
52
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 04/03/2023 18:30
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
57
57 61
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.
61
Μ.Ε.Ν.Τ. | 04/03/2023 18:30
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
71
71 72
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
72
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 04/03/2023 18:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
67
67 65
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
65
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 04/03/2023 17:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
60
60 69
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
69
Μαντουλίδη | 04/03/2023 16:30
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
105
105 54
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
54
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 04/03/2023 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
48
48 58
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 04/03/2023 14:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
78
78 36
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
36
28 Feb 2023
ΔΑΚ Τριανδρίας | 28/02/2023 21:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
93
93 43
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
43
ΔΑΚ Πεύκων | 28/02/2023 21:45
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
89
89 38
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
38
ΔΑΚ Επταπυργίου | 28/02/2023 21:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
76
76 54
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
54
Μαντουλίδη | 28/02/2023 21:00
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
74
74 66
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
66
ΔΑΚ Σίνδου | 28/02/2023 21:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
87
87 80
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
80
27 Feb 2023
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ | 27/02/2023 21:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
51
51 69
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
69
25 Feb 2023
ΔΑΚ Αγίου Παύλου | 25/02/2023 19:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
24
24 76
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
76
Ανατόλια | 25/02/2023 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
51
51 62
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
62
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 25/02/2023 18:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
60
60 97
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
97
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 25/02/2023 18:00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ 2
43
43 61
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
61
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 25/02/2023 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
60
60 56
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.
56
25/02/2023 16:00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ.
22
22 92
ΔΕΚΑ
92
ΔΑΚ Θέρμης | 25/02/2023 16:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
35
35 89
ΑΡΗΣ Α.Σ.
89
25/02/2023 15:00
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ
36
36 66
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
66
25/02/2023 14:30
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.
64
64 74
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
74
ΔΑΚ Πανοράματος | 25/02/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
52 41
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
41
18 Feb 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 18/02/2023 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
37
37 65
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
65
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 18/02/2023 11:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
82
82 41
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
41
14 Feb 2023
Ανατόλια | 14/02/2023 21:00
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
60
60 52
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
11 Feb 2023
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 11/02/2023 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
19
19 92
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
92
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 11/02/2023 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
20
20 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
0
4 Feb 2023
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 04/02/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
52
52 47
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
47
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 04/02/2023 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
55
55 47
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
47
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 04/02/2023 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
63
63 46
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
46
28 Jan 2023
Ανατόλια | 28/01/2023 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
75
75 47
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
47
ΔΑΚ Φοίνικα | 28/01/2023 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
50
50 53
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
53
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 28/01/2023 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
8
8 77
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
77
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/01/2023 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
56
56 46
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
46
21 Jan 2023
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 21/01/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
78
78 16
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
16
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 21/01/2023 14:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
46
46 57
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
57
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/01/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 56
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
56
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 21/01/2023 11:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
55
55 43
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
43
17 Jan 2023
Ανατόλια | 17/01/2023 21:00
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
53
53 44
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
44
14 Jan 2023
ΔΑΚ Φοίνικα | 14/01/2023 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
43
43 55
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
55
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/01/2023 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
26
26 76
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
76
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/01/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 42
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
42
7 Jan 2023
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 07/01/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
46
46 58
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
58
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 07/01/2023 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
48
48 63
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 07/01/2023 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
43
43 42
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
42
ΔΑΚ Πανοράματος | 07/01/2023 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
85
85 28
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
28
5 Jan 2023
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/01/2023 18:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71
71 50
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
50
17 Dec 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 17/12/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
65
65 41
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
41
ΔΑΚ Φοίνικα | 17/12/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
42
42 38
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
38
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/12/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
25
25 93
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
93
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/12/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
75
75 38
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
38
10 Dec 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 10/12/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
42
42 71
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
71
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/12/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
23
23 86
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
86
ΔΑΚ Πανοράματος | 10/12/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
51
51 32
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
32
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/12/2022 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
51
51 60
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
60
3 Dec 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 03/12/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
63
63 51
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
51
ΔΑΚ Φοίνικα | 03/12/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
43
43 52
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
52
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 03/12/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
59
59 51
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
51
26 Nov 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 26/11/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
62
62 63
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
63
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 26/11/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
59
59 47
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
47
ΔΑΚ Φοίνικα | 26/11/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
72
72 14
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
14
ΔΑΚ Πανοράματος | 26/11/2022 14:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 43
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
43
19 Nov 2022
Ανατόλια | 19/11/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
54
54 78
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
78
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/11/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
15
15 73
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
73
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/11/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
50
50 46
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
46
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/11/2022 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
38
38 56
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
56
12 Nov 2022
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/11/2022 18:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
52
52 59
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
59
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/11/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
42
42 53
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
53
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/11/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
82
82 26
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
26
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/11/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
50
50 44
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
44
5 Nov 2022
Ανατόλια | 05/11/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
68
68 60
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
60
ΔΑΚ Φοίνικα | 05/11/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
35
35 69
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
69
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 05/11/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
19
19 83
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
83
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/11/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
46
46 40
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
40
1 Nov 2022
Ανατόλια | 01/11/2022 21:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
59
59 53
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
53
30 Oct 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 30/10/2022 17:00
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
43
43 63
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
63
29 Oct 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 29/10/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
52
52 56
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
56
ΔΑΚ Πανοράματος | 29/10/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
52
52 76
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
76
22 Oct 2022
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/10/2022 18:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
74
74 28
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
28
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 22/10/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
58
58 50
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
50
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/10/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
62
62 71
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71
ΔΑΚ Πανοράματος | 22/10/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
37
37 42
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
42
15 Oct 2022
Ανατόλια | 15/10/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
62
62 60
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
60
ΔΑΚ Φοίνικα | 15/10/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
52
52 56
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
56
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 15/10/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
0
0 20
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
20
ΔΑΚ Πανοράματος | 15/10/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
63 44
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
44
8 Oct 2022
Ανατόλια | 08/10/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
100
100 35
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
35
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 08/10/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
32
32 61
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
61
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 08/10/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
53
53 51
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
51
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 08/10/2022 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
48
48 41
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
41
1 Oct 2022
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 01/10/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
57
57 30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
30
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 01/10/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
89
89 13
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
13
ΔΑΚ Πανοράματος | 01/10/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
88
88 41
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
41
ΔΑΚ Φοίνικα | 01/10/2022 09:00
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
22
22 48
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
48
Πλήρης προβολή
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΡΕΤΣΟΥ
ΠΡΩΤ. ΠΑΝΟΡ.
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.
ΜΑΡΑΘΩΝ
1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63–44
48–63
54–43
60–52
62–71
54–42
52–76
71–50
88–41
51–60
35–69
66–56
32–61
75–38
15–73
82–41
2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
63–44
48–63
54–78
55–47
53–51
65–41
59–47
37–65
43–63
63–51
58–50
43–55
57–30
42–71
82–26
8–77
3 ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
54–43
60–52
54–78
55–47
62–60
43–42
37–42
53–44
68–60
46–57
59–53
43–52
42–53
75–47
100–35
25–93
4 ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
62–71
54–42
53–51
65–41
62–60
43–42
46–40
55–43
38–56
63–46
50–44
50–53
52–56
59–51
89–13
23–86
5 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
52–76
71–50
59–47
37–65
37–42
53–44
46–40
55–43
52–59
56–46
22–48
51–32
50–46
52–47
0–20
85–28
6 ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
88–41
51–60
43–63
63–51
68–60
46–57
38–56
63–46
52–59
56–46
48–41
42–38
62–63
20–0
74–28
26–76
7 ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
35–69
66–56
58–50
43–55
59–53
43–52
50–44
50–53
22–48
51–32
48–41
42–38
52–56
46–58
72–14
19–92
8 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
32–61
75–38
57–30
42–71
42–53
75–47
52–56
59–51
50–46
52–47
62–63
20–0
52–56
46–58
19–83
78–16
9 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
15–73
82–41
82–26
8–77
100–35
25–93
89–13
23–86
0–20
85–28
74–28
26–76
72–14
19–92
19–83
78–16
show in full screen
Προημιτελική Φάση
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ.
ΔΕΚΑ
22
92
32
80
54
172
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
41
52
48
58
89
110
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ.
ΠΑΟΚ
60
97
41
83
101
180
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ
60
56
69
60
129
116
ΑΡΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
89
35
78
36
167
71
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
66
74
67
65
133
139
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Χ.Α.Ν.Θ
55
79
55
79
ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
54
76
71
72
125
148
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
ΠΥΛΑΙΑ
69
51
89
38
158
89
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
43
61
48
65
91
126
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Π.
76
24
105
54
181
78
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.
ΕΑΚ
64
74
61
57
125
131
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ
87
80
78
81
165
161
ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
51
62
52
72
103
134
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
BAO
93
43
20
0
113
43
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ
66
36
79
44
145
80
Ημιτελική φάση
ΔΕΚΑ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
91
23
78
41
169
64
ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΟΚ
39
88
46
80
85
168
ΑΡΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2
95
51
100
57
195
108
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
Χ.Α.Ν.Θ
38
79
32
82
70
161
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ
42
80
47
77
89
157
ΕΑΚ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ.
47
76
41
80
88
156
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
68
58
50
71
118
129
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
53
56
45
61
98
117