Προκριματική φάση

Εφηβων 2022-2023

Προκριματική φάση
# Αγ Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ Β
1 14 14 0 944 609 335 1 28
2 15 10 5 845 705 140 0.667 25
3 14 10 4 747 629 118 0.714 24
4 13 10 3 716 552 164 0.769 23
5 14 8 6 688 622 66 0.571 22
6 14 4 10 727 769 -42 0.286 18
7 15 3 12 693 763 -70 0.2 18
8 14 3 11 705 765 -60 0.214 17
9 13 1 12 308 959 -651 0.077 13
Αγωνιστική: 1
ΔΑΚ Πανοράματος | 29/10/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
52
52 76
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
76
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 29/10/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
52
52 56
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
56
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 30/10/2022 17:00
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
43
43 63
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
63
Ανατόλια | 01/11/2022 21:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
59
59 53
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
53
Αγωνιστική: 2
ΔΑΚ Φοίνικα | 01/10/2022 09:00
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
22
22 48
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
48
ΔΑΚ Πανοράματος | 01/10/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
88
88 41
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
41
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 01/10/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
89
89 13
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
13
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 01/10/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
57
57 30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
30
Αγωνιστική: 3
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 08/10/2022 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
48
48 41
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
41
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 08/10/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
53
53 51
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
51
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 08/10/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
32
32 61
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
61
Ανατόλια | 08/10/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
100
100 35
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
35
Αγωνιστική: 4
ΔΑΚ Πανοράματος | 15/10/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
63 44
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
44
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 15/10/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
0
0 20
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
20
ΔΑΚ Φοίνικα | 15/10/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
52
52 56
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
56
Ανατόλια | 15/10/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
62
62 60
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
60
Αγωνιστική: 5
ΔΑΚ Πανοράματος | 22/10/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
37
37 42
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
42
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/10/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
62
62 71
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 22/10/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
58
58 50
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
50
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 22/10/2022 18:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
74
74 28
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
28
Αγωνιστική: 6
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/11/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
46
46 40
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
40
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 05/11/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
19
19 83
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
83
ΔΑΚ Φοίνικα | 05/11/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
35
35 69
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
69
Ανατόλια | 05/11/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
68
68 60
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
60
Αγωνιστική: 7
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/11/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
50
50 44
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
44
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/11/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
82
82 26
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
26
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/11/2022 18:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
52
52 59
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
59
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 12/11/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
42
42 53
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
53
Αγωνιστική: 8
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/11/2022 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
38
38 56
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
56
ΔΑΚ Πανοράματος | 19/11/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
50
50 46
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
46
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 19/11/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
15
15 73
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
73
Ανατόλια | 19/11/2022 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
Αγωνιστική: 9
ΔΑΚ Πανοράματος | 26/11/2022 14:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 43
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
43
ΔΑΚ Φοίνικα | 26/11/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
72
72 14
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
14
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 26/11/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
59
59 47
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
47
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 26/11/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
62
62 63
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
63
Αγωνιστική: 10
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 03/12/2022 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
59
59 51
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
51
ΔΑΚ Φοίνικα | 03/12/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
43
43 52
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
52
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 03/12/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
63
63 51
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
51
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/01/2023 18:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71
71 50
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
50
Αγωνιστική: 11
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/12/2022 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
51
51 60
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
60
ΔΑΚ Πανοράματος | 10/12/2022 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
51
51 32
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
32
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 10/12/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
23
23 86
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
86
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 10/12/2022 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
42
42 71
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
71
Αγωνιστική: 12
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/12/2022 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
75
75 38
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
38
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/12/2022 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
65
65 41
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
41
ΔΑΚ Φοίνικα | 17/12/2022 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
42
42 38
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
38
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 17/12/2022 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
65
65 41
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
41
Αγωνιστική: 13
ΔΑΚ Πανοράματος | 07/01/2023 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
85
85 28
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
28
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 07/01/2023 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
43
43 42
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
42
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 07/01/2023 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
48
48 63
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 07/01/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
46
46 58
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
58
Αγωνιστική: 14
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/01/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
54
54 42
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
42
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/01/2023 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
26
26 76
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
76
ΔΑΚ Φοίνικα | 14/01/2023 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
43
43 55
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
55
Ανατόλια | 17/01/2023 21:00
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
53
53 44
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
44
Αγωνιστική: 15
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 21/01/2023 11:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
55
55 43
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
43
ΔΑΚ Πανοράματος | 21/01/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66
66 56
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
56
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 21/01/2023 14:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
46
46 57
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
57
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 21/01/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
78
78 16
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
16
Αγωνιστική: 16
ΔΑΚ Πανοράματος | 28/01/2023 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
56
56 46
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
46
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 28/01/2023 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
-
- -
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
-
ΔΑΚ Φοίνικα | 28/01/2023 15:30
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
50
50 53
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
53
Ανατόλια | 28/01/2023 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
75
75 47
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
47
Αγωνιστική: 17
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 04/02/2023 14:30
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ο.
-
- -
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
-
25ο Δημ.Σχολείο | 04/02/2023 15:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
- -
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
-
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 04/02/2023 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
-
- -
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
-
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 04/02/2023 18:30
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
-
- -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
-
Αγωνιστική: 18
Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 2 | 11/02/2023 11:30
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ
-
- -
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
-
ΔΑΚ Πανοράματος | 11/02/2023 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ.
-
- -
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.
-
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 11/02/2023 14:30
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
-
- -
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε
-
Ανατόλια | 11/02/2023 18:30
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.
-
- -
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-