Κορασίδων 2023-2024

Κορασίδων 2023-2024
Βαθμολογία
Matrix
Επόμενοι Αγώνες
Αποτελέσματα
1ος Όμιλος
# Αγ. Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 11 22 11 0 929 281 648 1
2 12 22 10 2 702 503 199 0.833
3 13 22 9 4 626 588 38 0.692
4 11 19 8 3 477 464 13 0.727
5 11 15 4 7 487 531 -44 0.364
6 11 15 4 7 387 499 -112 0.364
7 10 13 3 7 363 449 -86 0.3
8 11 13 2 9 386 555 -169 0.182
9 12 12 0 12 326 813 -487 0
spinner
2ος Όμιλος
# Αγ. Β Ν Η ΠΥ ΠΚ ΔΠ ΠΝ
1 16 31 15 1 1108 444 664 0.938
2 15 30 15 0 1378 275 1103 1
3 15 26 11 4 794 427 367 0.733
4 15 25 10 5 667 542 125 0.667
5 16 25 9 7 742 712 30 0.563
6 14 20 6 8 540 559 -19 0.429
7 15 20 5 10 583 724 -141 0.333
8 15 19 4 11 601 857 -256 0.267
9 16 16 0 16 307 1391 -1084 0
10 15 15 1 14 190 979 -789 0.067
spinner
Πλήρης προβολή
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
ΝΕΑΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
84–24
53–85
25–83
95–26
73–37
29–64
32–88
69–18
9–83
110–16
95–12
2 ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
84–24
53–85
40–49
33–41
57–44
59–28
35–54
63–47
77–18
25–51
92–38
26–82
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
25–83
95–26
40–49
44–48
43–57
51–33
63–12
40–55
35–39
47–49
59–49
30–64
54–24
4 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
73–37
29–64
33–41
44–48
48–45
38–43
49–29
43–33
31–38
32–46
34–63
5 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
32–88
57–44
43–57
51–33
48–45
38–43
47–43
41–37
50–32
63–41
55–30
6 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
59–28
35–54
63–12
40–55
49–29
47–43
43–41
31–29
42–35
45–27
33–46
7 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
69–18
63–47
35–39
43–33
31–38
41–37
50–32
43–41
37–35
48–32
8 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
9–83
77–18
25–51
47–49
59–49
32–46
63–41
31–29
42–35
37–35
24–59
9 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
110–16
95–12
92–38
26–82
30–64
54–24
34–63
55–30
45–27
33–46
48–32
24–59
Πλήρης προβολή
ΑΡΗΣ
ΠΑΟΚ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΜΕΝΤ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡ.
ΠΥΛΑΙΑ
Χ.Α.Ν.Θ
1 ΑΡΗΣ Α.Σ.
40–99
55–64
60–30
31–76
24–54
50–28
16–65
53–26
30–75
57–16
23–83
29–80
98–8
12–80
91–9
8–82
2 Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
40–99
79–31
22–89
99–30
16–78
94–14
100–12
93–13
26–89
105–17
24–113
12–128
114–10
0–20
8–78
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
55–64
79–31
22–89
25–29
28–30
52–15
22–56
44–15
19–35
60–22
10–66
99–8
16–74
3–71
74–8
4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
60–30
31–76
99–30
25–29
28–30
35–52
33–40
26–49
37–24
26–44
39–25
64–33
18–74
69–13
12–58
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
24–54
50–28
16–78
94–14
52–15
22–56
35–52
33–40
52–30
42–65
40–22
61–24
22–58
121–28
59–63
16–88
6 Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
16–65
53–26
100–12
44–15
19–35
26–49
37–24
52–30
34–28
40–42
87–22
13–81
16–62
66–5
7 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
30–75
57–16
93–13
26–89
60–22
26–44
39–25
42–65
40–22
34–28
33–39
57–37
78–8
24–87
72–26
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
23–83
29–80
105–17
24–113
10–66
64–33
61–24
22–58
40–42
33–39
57–37
20–101
80–29
23–69
59–17
9 ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
98–8
12–80
12–128
114–10
99–8
16–74
18–74
121–28
59–63
87–22
13–81
78–8
24–87
20–101
80–29
26–20
10 Χ.Α.Ν.Θ
91–9
8–82
0–20
8–78
3–71
74–8
69–13
12–58
16–88
16–62
66–5
72–26
23–69
59–17
26–20
1ος 'Ομιλος
Αγωνιστική: 1
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 16/09/2023 20:30
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
-
- -
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
-
Αγωνιστική: 6
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 21/10/2023 16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
- -
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
-
Αγωνιστική: 13
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 16/12/2023 15:00
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
-
- -
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
-
Αγωνιστική: 14
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 13/01/2024 18:30
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
-
- -
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
-
Αγωνιστική: 16
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 27/01/2024 16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-
- -
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
-
Αγωνιστική: 20
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 24/02/2024 19:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
- -
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
-
Αγωνιστική: 21
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 02/03/2024 18:30
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
-
- -
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
-
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 02/03/2024 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
-
- -
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
-
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 02/03/2024 19:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
-
- -
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
-
2ος Όμιλος
Αγωνιστική: 4
ΔΑΚ Πυλαίας | 07/10/2023
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
-
- -
Χ.Α.Ν.Θ
-
Αγωνιστική: 8
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 11/11/2023
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
- -
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
-
Αναβληθηκε
Μ.Ε.Ν.Τ. | 11/11/2023 14:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
-
- -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
-
Αγωνιστική: 13
Μ.Ε.Ν.Τ. | 07/01/2024 15:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
-
- -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
-
Αγωνιστική: 15
PAOK Sports Arena | 20/01/2024 18:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
-
- -
ΑΡΗΣ Α.Σ.
-
Αγωνιστική: 19
ΔΑΚ Πανοράματος | 17/02/2024
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
- -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
-
Αγωνιστική: 21
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 02/03/2024 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
-
- -
Χ.Α.Ν.Θ
-
25ο Δημ.Σχολείο | 02/03/2024 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
-
- -
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
-
Αναβληθηκε- μετά από αίτημα της Μ.Ε.Ν.Τ.
ΔΑΚ Τριανδρίας | 02/03/2024 20:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
-
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 04/03/2024 20:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
- -
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
-
1ος Όμιλος
Αγωνιστική: 1
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 16/09/2023 14:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
92
92 38
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
38
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 16/09/2023 20:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
25
25 83
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
Αγωνιστική: 2
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 23/09/2023 18:30
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
49
49 29
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
29
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 23/09/2023 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
43
43 57
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
57
ΔΑΚ Επταπυργίου | 23/09/2023 19:15
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
69
69 18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
18
Αγωνιστική: 3
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 30/09/2023 14:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
77
77 18
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
18
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 30/09/2023 15:00
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
45
45 27
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
27
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 30/09/2023 17:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
41
41 37
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
37
30/09/2023 20:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
44
44 48
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
48
Αγωνιστική: 4
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 07/10/2023 16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
30
30 64
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
64
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 07/10/2023 16:30
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
43
43 33
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
33
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 07/10/2023 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
32
32 88
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
88
Αγωνιστική: 5
ΔΑΚ Επταπυργίου | 14/10/2023 17:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
73
73 37
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
37
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 14/10/2023 17:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
48
48 32
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
32
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 14/10/2023 20:30
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
31
31 29
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
29
Αγωνιστική: 6
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 21/10/2023 14:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
59
59 28
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
28
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 21/10/2023 18:30
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
48
48 45
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
45
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 21/10/2023 19:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
47
47 49
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
49
Αγωνιστική: 7
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 04/11/2023 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
37
37 35
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
35
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 04/11/2023 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
55
55 30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
30
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 04/11/2023 20:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
40
40 49
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
49
Αγωνιστική: 8
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 11/11/2023
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
63
63 47
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
47
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 11/11/2023
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
9
9 83
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 11/11/2023
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
34
34 63
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
63
Αγωνιστική: 9
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 17/11/2023
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
63
63 41
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
41
18/11/2023
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
63
63 12
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
12
ΔΑΚ Επταπυργίου | 19/11/2023
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
84
84 24
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
24
Αγωνιστική: 10
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 25/11/2023 14:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
57
57 44
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
44
ΔΑΚ Επταπυργίου | 25/11/2023 14:45
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
110
110 16
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 25/11/2023 16:30
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
43
43 41
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
41
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 25/11/2023 19:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
32
32 46
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
46
Αγωνιστική: 11
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 02/12/2023
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24
24 59
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
59
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 02/12/2023
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
35
35 39
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
39
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 02/12/2023
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
33
33 41
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
41
Αγωνιστική: 12
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 09/12/2023 16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
26
26 82
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
82
ΔΑΚ Επταπυργίου | 09/12/2023 17:00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
95
95 26
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
26
ΔΑΚ Σταυρούπολης | 09/12/2023 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
47
47 43
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
43
Αγωνιστική: 13
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 16/12/2023 20:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
51
51 33
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
33
Αγωνιστική: 14
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 13/01/2024 16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
33
33 46
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
46
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 13/01/2024 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
50
50 32
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
32
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 13/01/2024 19:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
25
25 51
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
51
Αγωνιστική: 15
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 20/01/2024 17:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
31
31 38
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
38
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 20/01/2024 20:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
54
54 24
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
24
Αγωνιστική: 16
ΔΑΚ Ευκαρπίας | 26/01/2024 17:30
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
29
29 64
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
64
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 27/01/2024 19:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
42
42 35
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
35
Αγωνιστική: 17
ΔΑΚ Επταπυργίου | 03/02/2024 12:30
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
95
95 12
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
12
Κλειστό Γήπεδο Λάζαρος Παπαδόπουλος | 03/02/2024 19:00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ
38
38 43
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
43
ΔΑΚ Ελευθερίου Κορδελιού | 03/02/2024 20:30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
59
59 49
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
49
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 03/02/2024 20:30
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
35
35 54
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
54
Αγωνιστική: 20
ΔΑΚ Αμπελοκήπων | 24/02/2024 14:30
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ
53
53 85
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
85
Κλειστό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου «Θεόδωρος Χριστοδούλου» | 24/02/2024 15:00
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
40
40 55
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
55
2ος όμιλος
Αγωνιστική: 1
ΧΑΝΘ | 16/09/2023 09:45
Χ.Α.Ν.Θ
0
0 20
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
20
ανευ αγώνα
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 16/09/2023 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
99
99 8
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
8
ΔΑΚ Πανοράματος | 16/09/2023 18:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
42
42 65
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
65
Μ.Ε.Ν.Τ. | 17/09/2023 16:30
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
16
16 65
ΑΡΗΣ Α.Σ.
65
Αγωνιστική: 2
PAOK Sports Arena | 22/09/2023 20:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
93
93 13
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
13
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 23/09/2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
35
35 52
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
52
ΔΑΚ Τριανδρίας | 23/09/2023 20:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
40
40 42
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
42
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 23/09/2023 20:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
91
91 9
Χ.Α.Ν.Θ
9
Αγωνιστική: 3
ΧΑΝΘ | 30/09/2023 11:00
Χ.Α.Ν.Θ
23
23 69
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
69
Μ.Ε.Ν.Τ. | 30/09/2023 14:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
87
87 22
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
22
ΔΑΚ Πανοράματος | 30/09/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
30
30 75
ΑΡΗΣ Α.Σ.
75
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 30/09/2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
16
16 78
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
78
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 30/09/2023 17:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
25
25 29
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
29
Αγωνιστική: 4
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 07/10/2023 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
52
52 15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
15
ΔΑΚ Τριανδρίας | 07/10/2023 20:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
33
33 39
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
39
Αγωνιστική: 5
Μ.Ε.Ν.Τ. | 14/10/2023 13:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
26
26 49
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
49
ΔΑΚ Πανοράματος | 14/10/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
78
78 8
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
8
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 14/10/2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
24
24 54
ΑΡΗΣ Α.Σ.
54
PAOK Sports Arena | 14/10/2023 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
105
105 17
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
17
Αγωνιστική: 6
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 21/10/2023
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
69
69 13
Χ.Α.Ν.Θ
13
ΔΑΚ Πυλαίας | 21/10/2023
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
12
12 128
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
128
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 21/10/2023 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
44
44 15
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
15
ΔΑΚ Τριανδρίας | 21/10/2023 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
23
23 83
ΑΡΗΣ Α.Σ.
83
Αγωνιστική: 7
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 04/11/2023
ΑΡΗΣ Α.Σ.
98
98 8
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
8
ΧΑΝΘ | 04/11/2023 11:00
Χ.Α.Ν.Θ
3
3 71
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
71
ΔΑΚ Πανοράματος | 04/11/2023 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
26
26 44
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
44
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 04/11/2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
61
61 24
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
24
Αγωνιστική: 4
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 08/11/2023 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
40
40 99
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
99
Αγωνιστική: 8
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ | 11/11/2023
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
20
20 101
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
101
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 11/11/2023 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
60
60 22
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
22
Αγωνιστική: 9
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 18/11/2023
ΑΡΗΣ Α.Σ.
60
60 30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
30
ΧΑΝΘ | 18/11/2023 11:00
Χ.Α.Ν.Θ
16
16 62
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
62
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 18/11/2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
121
121 28
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
28
PAOK Sports Arena | 18/11/2023 18:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
79
79 31
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
31
Αγωνιστική: 10
ΧΑΝΘ | 25/11/2023 11:00
Χ.Α.Ν.Θ
16
16 88
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
88
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 25/11/2023 19:15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
64
64 33
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
33
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 26/11/2023
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
55
55 64
ΑΡΗΣ Α.Σ.
64
Αγωνιστική: 11
25ο Δημ.Σχολείο | 02/12/2023 12:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
72
72 26
Χ.Α.Ν.Θ
26
ΔΑΚ Τριανδρίας | 02/12/2023 15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
10
10 66
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
66
ΔΑΚ Πυλαίας | 02/12/2023 16:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
18
18 74
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
74
PAOK Sports Arena | 02/12/2023 18:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
100
100 12
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
12
Αγωνιστική: 12
ΔΑΚ Πυλαίας | 09/12/2023 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
16
16 74
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
74
25ο Δημ.Σχολείο | 09/12/2023 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
40
40 22
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
22
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 09/12/2023 19:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
53
53 26
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
26
ΧΑΝΘ | 10/12/2023 10:20
Χ.Α.Ν.Θ
8
8 78
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
78
Αγωνιστική: 13
ΧΑΝΘ | 16/12/2023 11:20
Χ.Α.Ν.Θ
8
8 82
ΑΡΗΣ Α.Σ.
82
ΔΑΚ Πανοράματος | 16/12/2023 16:30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
26
26 89
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
89
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 16/12/2023 21:15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
33
33 40
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
40
Αγωνιστική: 10
Μ.Ε.Ν.Τ. | 23/12/2023 11:30
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
34
34 28
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
28
Αγωνιστική: 14
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 13/01/2024 13:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
57
57 16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
16
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ | 13/01/2024 15:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
13
13 81
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
81
PAOK Sports Arena | 13/01/2024 18:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
94
94 14
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
14
ΔΑΚ Τριανδρίας | 13/01/2024 18:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
59
59 17
Χ.Α.Ν.Θ
17
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 13/01/2024 21:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
28
28 30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
30
Αγωνιστική: 15
ΧΑΝΘ | 20/01/2024 10:20
Χ.Α.Ν.Θ
26
26 20
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
20
ΔΑΚ Πανοράματος | 20/01/2024 14:15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
57
57 37
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
37
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 20/01/2024 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
22
22 56
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
56
Αγωνιστική: 16
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 26/01/2024 20:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
37
37 24
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
24
ΔΑΚ Πυλαίας | 27/01/2024 15:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
24
24 87
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
87
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 27/01/2024 18:30
ΑΡΗΣ Α.Σ.
50
50 28
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
28
ΔΑΚ Τριανδρίας | 27/01/2024 18:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
24
24 113
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
113
Αγωνιστική: 17
ΧΑΝΘ | 03/02/2024 10:20
Χ.Α.Ν.Θ
12
12 58
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
58
ΔΑΚ Τριανδρίας | 03/02/2024 12:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
29
29 80
ΑΡΗΣ Α.Σ.
80
Μ.Ε.Ν.Τ. | 03/02/2024 14:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
19
19 35
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
35
PAOK Sports Arena | 03/02/2024 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
114
114 10
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
10
Αγωνιστική: 18
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 10/02/2024
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
39
39 25
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
25
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 10/02/2024
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
74
74 8
Χ.Α.Ν.Θ
8
ΔΑΚ Τριανδρίας | 10/02/2024
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
22
22 58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
58
ΔΑΚ Πυλαίας | 10/02/2024
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
12
12 80
ΑΡΗΣ Α.Σ.
80
Αγωνιστική: 19
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 17/02/2024 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
52
52 30
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
30
PAOK Sports Arena | 17/02/2024 18:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
99
99 30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
30
ΔΑΚ Τριανδρίας | 17/02/2024 21:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ.
80
80 29
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
29
Αγωνιστική: 20
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 24/02/2024 13:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
22
22 89
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
89
Μ.Ε.Ν.Τ. | 24/02/2024 14:00
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ
66
66 5
Χ.Α.Ν.Θ
5
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ | 24/02/2024 14:30
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.
59
59 63
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
63
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 24/02/2024 18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
31
31 76
ΑΡΗΣ Α.Σ.
76