Νεανίδων 2021-2022

# Ομάδα played pts Ν Η sf sa sd ΠΝ
1 12 22 10 2 1051 432 619 0.833
2 11 22 11 0 864 394 470 1
3 12 20 10 2 828 462 366 0.833
4 11 19 8 3 611 552 59 0.727
5 12 18 6 6 459 666 -207 0.5
6 12 17 5 7 517 783 -266 0.417
7 12 14 2 10 491 774 -283 0.167
8 9 12 3 6 404 567 -163 0.333
9 11 10 0 11 401 678 -277 0
10 10 10 1 9 288 606 -318 0.1
Αγωνιστική: 1
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 12/10/2021 19:30
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
34
34 64
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
64
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 12/10/2021 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
51
51 56
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
56
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 12/10/2021 21:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
55
55 29
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
29
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 12/10/2021 21:45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
56
56 72
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
72
Αγωνιστική: 2
ΔΑΚ Θέρμης | 19/10/2021 21:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
40
40 54
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
54
PAOK Sports Arena | 19/10/2021 21:30
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
61
61 59
ΑΡΗΣ Α.Σ.
59
ΔΑΚ Επταπυργίου | 19/10/2021 21:30
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
80
80 37
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
37
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 30/10/2021 16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
67
67 44
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
44
Αγωνιστική: 3
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 02/11/2021 20:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
28
28 76
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
76
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 02/11/2021 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
102
102 20
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
20
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 02/11/2021 21:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
35
35 48
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
48
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 02/11/2021 21:45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
33
33 93
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
93
Αγωνιστική: 4
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 09/11/2021 19:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
41
41 32
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
32
PAOK Sports Arena | 09/11/2021 20:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
92
92 35
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
35
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 09/11/2021 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
84
84 29
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
29
ΔΑΚ Επταπυργίου | 09/11/2021 21:30
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
96
96 46
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
46
Αγωνιστική: 5
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 16/11/2021 20:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
31
31 109
ΑΡΗΣ Α.Σ.
109
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 16/11/2021 21:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
23
23 86
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
86
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 16/11/2021 21:45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
54
54 42
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
42
ΔΑΚ Θέρμης | 19/11/2021 21:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
21
21 71
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
71
ΔΑΚ Πανοράματος | 05/12/2021 21:00
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
Αγωνιστική: 6
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 20/11/2021 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
58
58 36
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
36
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 23/11/2021 20:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
73
73 29
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
29
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 23/11/2021 21:10
ΑΡΗΣ Α.Σ.
79
79 11
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
11
PAOK Sports Arena | 23/11/2021 21:30
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
95
95 45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
45
Αγωνιστική: 7
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 30/11/2021 21:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
31
31 65
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
65
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 30/11/2021 21:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
42
42 45
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
45
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 30/11/2021 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
52
52 104
ΑΡΗΣ Α.Σ.
104
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 30/11/2021 21:45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
54
54 36
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
36
Αγωνιστική: 8
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 07/12/2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
60
60 35
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
35
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 07/12/2021 21:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
52
52 43
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
43
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 07/12/2021 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
121
121 32
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
32
PAOK Sports Arena | 07/12/2021 21:30
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
80
80 43
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
43
Αγωνιστική: 9
ΔΑΚ Καλαμαριάς |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
58
58 47
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
47
ΔΑΚ Θέρμης | 14/12/2021 21:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
25
25 65
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
65
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 14/12/2021 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
43
43 56
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
56
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 14/12/2021 21:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
55
55 44
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
44
Αγωνιστική: 10
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 21/12/2021
ΑΡΗΣ Α.Σ.
84
84 35
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
35
PAOK Sports Arena | 21/12/2021 21:00
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
51
51 63
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
63
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 21/12/2021 21:45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
62
62 60
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
60
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 21/12/2021 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
37
37 38
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
38
Αγωνιστική: 11
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 25/01/2022
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
74
74 41
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
41
Ιβανώφειο Κλειστό Γυμναστήριο | 25/01/2022
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
57
57 37
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
37
Αγωνιστική: 12
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 01/02/2022
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
-
- -
ΑΡΗΣ Α.Σ.
-
PAOK Sports Arena | 01/02/2022
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
99
99 23
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
23
ΔΑΚ Θέρμης | 01/02/2022
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
-
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 01/02/2022
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
61
61 36
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
36
Αγωνιστική: 13
08/02/2022
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
20
20 0
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
0
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 08/02/2022 21:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
39
39 83
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
83
Αλεξάνδρειο Μέλαθρο | 08/02/2022 21:00
ΑΡΗΣ Α.Σ.
73
73 47
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
47
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 08/02/2022 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
43
43 51
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
51
Αγωνιστική: 14
Κλειστό Γήπεδο Σταυρού Θεσσαλονίκης | 10/02/2022
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
24
24 90
ΑΡΗΣ Α.Σ.
90
PAOK Sports Arena | 10/02/2022
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
87
87 21
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
21
Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης | 10/02/2022
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
86
86 30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
30
ΔΑΚ Καλαμαριάς | 12/02/2022 11:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.
-
- -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.
-
Αγωνιστική: 15
Κλειστό Γήπεδο Νέου Ρυσιου | 15/02/2022 20:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.
49
49 51
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α
51
ΔΑΚ Θέρμης | 15/02/2022 21:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
34
34 95
ΑΡΗΣ Α.Σ.
95
Κλειστό Γυμναστήριο Γεννηματά | 15/02/2022 21:45
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
38
38 76
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.
76
Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Φιλύρου | 15/02/2022 21:45
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
28
28 91
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ
91