info@acpanorama.gr

Πέρασε νικηφόρα από την Κατερίνη η γυναικεία ομάδα μπάσκετ

Μία ακόμα εξαιρετική εμφάνιση πρόσθεσε η γυναικεία ομάδα μπάσκετ. Στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Α2 Εθνικής κατηγορίας, νίκησε με 55-43, εκτός έδρας με αντίπαλο τον Πιερικό Αρχέλαο Κατερίνης

Η ομάδας βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο, όμως στην επανάληψη βελτίωσε αισθητά την άμυνα και με όπλο την ευστοχία κατάφερε να φύγει με ένα πολύ σπουδαίο διπλό που την στην 3η θέση της βαθμολογίας

Συγχαρητήρια στις αθλήτριές μας και τις προπονήτριές τους και ευχόμαστε κάθε επιτυχία στη συνέχεια του πρωταθλήματος στην ομάδα του Πιερικού Αρχέλαου.